شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:37 منتشر شده در مورخ: 1400/02/18 شناسه خبر: 1731747
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان خبر داد؛

تقدیر از "چشم و چراغ" چابهار/دختر روشندلی که مشوق مردم برای پاکسازی سواحل شد

تقدیر از "چشم و چراغ" چابهار/دختر روشندلی که مشوق مردم برای پاکسازی سواحل شد
وحیدپورمردان گفت: از دختر روشندل چابهاری که به صورت خودجوش نسبت به پاکسازی سواحل مکران اقدام کرده است، به عنوان الگویی برای دوستداران محیط زیست، تقدیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛وحیدپورمردان، مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: سیما رئیسی، دختر روشندلی است که در  چابهار، اهالی او را با عنوان "چشم و چراغ" شهر می شناسند، دختری که به صورت خودجوش اقدام به پاکسازی سواحل از زباله ها و پسماندها می کند.


وی ادامه داد: این بانوی روشندل به عنوان الگوی شهروند دوستدار محیط زیست در بین اقشار مختلف مردم معرفی و با تقدیم لوح تقدیر به خط بریل و هدیه از زحمات و خدماتش قدردانی شد.

پورمردان افزود: امروز نقش مردم در حفاظت از محیط زیست بسیار مهم بوده و توجه و انعکاس اخبار مثبت در این حوزه توسط رسانه ها و دوستداران محیط زیست بسیار مثبت، موثر و کارگشاست.
 

به گفته وی، رئیسی، دارنده دکترای علوم سیاسی و مدیر موسسه مردم نهاد خانه امید است که در زمینه حمایت از افراد معلول فعالیت دارد و با وجود عصای‌سفیدی در دست، در سواحل دریای مکران قدم می زند و زباله‌ جمع‌آوری می کند تا با این کار مشوق دیگران در جمع آوری زباله ها و پاکسازی ساحل دریا باشد.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1731747
ارسال نظر
نظرات