شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:43 منتشر شده در مورخ: 1400/02/18 شناسه خبر: 1731835
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان:

پروژه ساخت چهارخطه گردنه صلوات آباد سنندج ۸۰ درصد پیشرفت دارد

پروژه ساخت چهارخطه گردنه صلوات آباد سنندج ۸۰ درصد پیشرفت دارد
مدیرکل راه و شهرسازی کردستان ازادامه عملیات اجرایی ساخت چهارخطه گردنه صلوات اباد وپیشرفت ۸۰ درصدی آن خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، عرفان مرادی اظهار کرد:  طرح احداث چهارخطه گردنه صلوات آباد به طول 21کیلومتر بخشی از پروژه بزرگراهی سنندج –همدان است که از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و ازجمله مطالبات دیرینه مردم شریف سنندج می باشد.

مرادی ادامه داد: این پروژه در سه قطعه تعریف شده که قطعه اول آن به طول ۹.۲ کیلومتر تحت پیمان شرکت جهاد نصر کرمانشاه ، قطعه دوم آن به طول ۵.۴ کیلومتر تحت پیمان شرکت آوا دژو قطعه سوم آن نیز که تحت پیمان شرکت جهادنصر کردستان است ۶.۲ کیلومتر طول دارد.

وی گفت: ۱۲ کیلومتر از پروژه قبلا به بهره برداری رسیده و هم اکنون مورد استفاده بوده و ۵ کیلومتر دیگر نیز آماده آسفالت است.

مرادی خاطرنشان کرد: درمجموع ۴، کیلومتر از مسیرباقیمانده که امیدواریم با تامین منابع اعتباری لازم بتوانیم در حداقل زمان ممکن پروژه را به بهره برداری برسانیم.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی کردستان ، تاکنون برای اجرای این حجم از عملیات ۶۸ و نیم میلیارد تومان هزینه شده و برای اتمام وبهره برداری از چهارخطه گردنه صلوات آباد ۴۰میلیارد تومان (بدون احتساب تونلهای چهارگانه)اعتبار مورد نیاز است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1731835
ارسال نظر
نظرات