شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:58 منتشر شده در مورخ: 1400/02/18 شناسه خبر: 1731857
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

شرکت در انتخابات نشان دادن وحدت ملی به جهانیان است

شرکت در انتخابات نشان دادن وحدت ملی به جهانیان است
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، نشان دادن وحدت و انسجام ملت ایران به جهانیان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌اله علی خاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: شرکت در انتخابات بر همگان واجب و لازم است و بنده به عنوان یک ایرانی در ساعات اولیه با حضور در شعبه اخذ رای در انتخابات شرکت خواهم کرد.

وی با بیان اینکه مردم نیز به عنوان یک تکلیف باید در انتخابات شرکت کنند، خاطرنشان کرد: حکومت در نظام جمهوری اسلامی بر پایه مردم‌سالاری دینی بوده و انتخاب مسئولان با رای و نظر مستقیم مردم صورت می‌پذیرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به تاثیر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از بُعد داخلی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت خون مطهر شهدا مسیر خود را تاکنون با سربلندی طی کرده و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات در راستای حمایت از نظام است.

وی تصریح کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، نشان دادن وحدت و انسجام ملت ایران به جهانیان است.

به گزارش موج رسا؛ سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و ششمین دویه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز 28 خرداد سال جاری برگزار خواهد شد.

بنا بر اعلام شورای نگهبان قانون اساسی، ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری از 21 اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1731857
ارسال نظر
نظرات