شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:22 منتشر شده در مورخ: 1400/02/18 شناسه خبر: 1731866
نماینده ولی فقیه در استان یزد:

مشارکت حداکثری در انتخابات دشمن را به عقب می‌راند

مشارکت حداکثری در انتخابات دشمن را به عقب می‌راند
آیت‌الله ناصری گفت: اتحاد و یکپارچگی مردم و مشارکت حداکثری در انتخابات دشمنان را به عقب می‌راند و موجب ناامیدی و واهمه آنها خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت الله محمدرضا ناصری در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به در پیش بودن انتخابات و اهمیت مشارکت حداکثری در آن گفت: تقریبا هر دو سال در جمهوری اسلامی ایران انتخابات برگزار می‌شود و حضور همگان با هر نوع سلیقه و فکری بیانگر مردمی بودن این نظام  است.

وی ادامه داد: حضور و مشارکت مردم در انتخابات، نشاندهنده قدرت و یکپارچگی جامعه ایرانی است و موجب افزایش قدرت و توانمندی نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف است، در واقع مردم به عنوان پشتوانه این نظام هستند و حضرت امام(ره) نیز مردم را صاحبان اصلی انقلاب می‏ دانست و در هر فرصتی، مسئولان را به خدمت‏ رسانی به مردم سفارش می‏ کرد. 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد عنوان کرد: انتخابات تجلی حضور و مشارکت سیاسی مردم برای تعیین سرنوشت خودشان است از این رو انتخابات دارای اهمیت و جایگاه بلندی است و شرکت در انتخابات وظیفه‌ای ملی است و مردم نقش بسیار بزرگی در ایفای این رسالت دارند.

آیت‌الله ناصری عنوان کرد: اتحاد و یکپارچگی مردم و مشارکت حداکثری در انتخابات دشمنان را به عقب می‌راند و موجب ناامیدی و واهمه آنها خواهد بود علاوه بر آن این شور و همبستگی مردم و حضور در صحنه انتخابات، موجب دلگرمی خود ملت ایران نیز خواهد بود و در مقابل تفرقه و چند صدایی است که به دشمن برای فتنه و توطئه‌سازی جرات می‌دهد.

وی با اشاره به پیشرفت‌های ایران در عرصه مختلف نظامی، سیاسی و ... ادامه داد: با همبستگی و همت ملت ایران و استفاده از ظرفیت‌های داخلی، کشور ما در همه زمینه‌ها در حال پیشرفت است و احساس مسئولیت مسئولان در انجام وظایفشان و مسئول دانستن خود در برابر خدا و مردم موجب می‌شود که دشمن چشم طمع به کشور ایران داشته باشد.

ناصری با بیان اینکه مشارکت بالا در انتخابات، موجب تقویت نظام جمهوری اسلامی در عرصه بین‌الملل خواهد بود، گفت: هدف تحریم و اعمال فشار دشمنان به ملت ایران، ایجاد نارضایتی در مردم ایران و مایوس شدن آنها از نظام اسلامی است تا دشمن از این موقعیت سوء استفاده کند و خواسته‌های خود را به مردم و نظام تحمیل کنند.

وی ادامه داد: با اتحاد و یکپارچگی ملت مردم، پشتیبانی ازولایت فقیه، مشارکت حداکثری در انتخابات، تلاش و کوشش مردم و مسئولان و خودکفا شدن در همه عرصه‌ها موجب می‌شود یک ایران قوی داشته باشیم که دشمن را حتی در مذاکرات به زانو در می‌‌آورد و چاره‌ای جز دست برداشتن از اعمال تحریم بر ایران نخواهد دید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1731866
ارسال نظر
نظرات