شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 14:06 منتشر شده در مورخ: 1400/02/18 شناسه خبر: 1731886
فرماندار محمودآباد:

نتایج احراز صلاحیت داوطلبان شورا در محمودآباد مشخص نشد

نتایج احراز صلاحیت داوطلبان شورا در محمودآباد مشخص نشد
خسرو طالبی با بیان اینکه نتایج احراز صلاحیت داوطلبان شورا در شهرستان محمودآباد روند بررسی را طی می‌کند، گفت: نتایج نهایی تا چند روز آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خسرو طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ؛ با اشاره به اینکه اکنون در حال سپری کردن فرایند چهارگانه احراز صلاحیت کاندیداهای انتخابات شورای شهر هستیم، اظهارکرد: اعضا به‌عنوان داوطلب اسم‌نویسی می‌کنند و در مرحله اول در هیئت اجرایی که منتخبین مردم هستند؛ با عنوان هیئت اجرایی انتخاب می‌شوند که نماینده مردم در شورای شهر و روستا خواهند بود.

وی افزود: در مرحله بعد در هیئت نظارت طبق قانون؛ اعتراضات بررسی می‌شود و در نهایت مرحله سوم هیئت مرکزی استان مازندران تعیین صلاحیت‌ها را اعلام خواهد کرد.

فرماندار محمودآباد با تاکید بر اینکه همه باید به قانون تمکین و آن را مدنظر قرار دهیم، تصریح کرد: اولویت مهم ما حفظ کردن حیثیت داوطلبان در احراز صلاحیت‌ها است.

طالبی در پایان از قرار گرفتن محمودآباد در وضعیت نارنجی خبر داد و گفت: شهروندان شیوه‌نامه‌های بهداشتی را به خوبی رعایت کردند و شهرستان سیر نزولی دارد و امیدواریم روند بهتری را در روزهای آینده شاهد باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1731886
ارسال نظر
نظرات