شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 16:14 منتشر شده در مورخ: 1400/02/18 شناسه خبر: 1732014

بیت کوین دوباره صعودی شد

بیت کوین دوباره صعودی شد
قیمت بیت کوین در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی ۴.۸۹ درصد رشد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کوین مارکت کپ، در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت‌کوین ۴.۸۹ درصد رشد کرد و به حدود ۵۸ هزار و ۸۰۰ دلار رسید.

این در حالی است که در معاملات دیروز قیمت این ارز حدود ۱.۵ درصد کاهش داشت. قیمت کنونی نسبت به ۷ روز پیش ۲.۷۴ درصد بالاتر است و رشد امروز قیمت بیت کوین ارزش بازار این ارز مجازی را به ۱.۱تریلیوندلار رسانده است.
 
در ۲۴ ساعت گذشته هم ۱.۱۱ میلیون بیت کوین به ارزش ۶۵ میلیارد دلار در بازار جهانی جابه جا شده است. تعداد بیت کوین‌های موجود در بازار جهانی هم امروز به ۱۸ میلیون و ۷۰۳ هزار و ۳۵۶ توکن رسیده است. 
 
اتریوم به عنوان دومین ارز بازار از نظر ارزش بازار، در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۱۷ درصد رشد کرده و به ۳۵۴۶ دلار رسیده است. داج کوین اما شگفتی ساز معاملات امروز بود و ۱۴ درصد رشد کرد و قیمت آن به رکورد جدیدی دست یافت. بر همین اساس هر توکن داج کوین ۷۰ سنت در بازار جهانی خرید و فروش شده است.
 
به طور کلی در ۲۴ ساعت گذشته ارزش بازار کل ارزهای مجازی جهان ۲.۵۲ درصد رشد کرده و به ۲.۴۳ تریلیون دلار رسیده است. به طور کلی در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۲ میلیارد دلار در بازار جهانی ارزهای مجازی پول جابجا شده است. 
 
انتهای پیام
 
https://www.dana.ir/1732014
ارسال نظر
نظرات