شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:17 منتشر شده در مورخ: 1400/02/19 شناسه خبر: 1732129

وضعیت بهداشتی تأسیسات گردشگری استان مرکزی مطلوب است

وضعیت بهداشتی تأسیسات گردشگری استان مرکزی مطلوب است
معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی گفت: وضعیت بهداشتی و میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط تأسیسات و مراکز گردشگری استان مطلوب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن حسینی معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: در طول یک سال اخیر و شیوع ویروس کرونا، مراکز و تأسیسات گردشگری متحمل فشارهای بسیار شده‌اند و در برهه‌ای ناچار به تعطیلی شدند، اما با این وجود وضعیت این مراکز در رعایت پروتکل‌های بهداشتی همواره در شرایط مطلوبی قرار داشته است.

حسینی اظهار کرد: معاونت گردشگری به صورت مستمر در طول دوران کرونا، نظارت و بازرسی از مراکز و تاسیسات گردشگری را دنبال کرد و این روند در پیک چهارم بیماری نیز با قدرت انجام گرفت.

وی افزود: در بازرسی‌های اخیر به منظور بررسی روند اجرای اعمال محدودیت‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ۱۵ واحد گردشگری استان توسط یک تیم بازرسی مورد ارزیابی قرار گرفت که در مجموع می‌توان وضعیت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی توسط تاسیسات گردشگری استان را مطلوب عنوان کرد.

حسینی اضافه کرد: در این بازدیدها تنها دو واحد پذیرایی در شهرستان دلیجان به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی تذکر دریافت کردند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1732129
ارسال نظر
نظرات