شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:20 منتشر شده در مورخ: 1400/02/19 شناسه خبر: 1732172
استاد دانشگاه آزاد واحد بم:

انتخابات در مقیاس ملی نمایش اراده جمعی و بصیرت سیاسی است

انتخابات در مقیاس ملی نمایش اراده جمعی و بصیرت سیاسی است
محمد نکویی گفت: قطعا انتخابات در مقیاس ملی یک نمایش اراده جمعی، بصیرت سیاسی، تقویت اقتدار ملی و تامین امنیت کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد نکویی استاد دانشگاه آزاد واحد بم در گفتگو با خبرنگار راه آرمان بیان کرد: یکی از شاخص های بارز مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران مسئله انتخابات است و این مسئله بسیار مهم و حائز اهمیت است.

این مدرس دانشگاه ابراز کرد: این حضور رای به جمهوری اسلامی و رای اعتماد به نظام و سازمان انتخابات و عوامل اجرایی این کشور است، رای به شخصی که با معیارهای انقلاب، نظام و اسلام نزدیک باشد و انتخابات دارای اهمیت به سزا است.

نکویی تشریح کرد: این انتخابات می تواند در عرصه های بین المللی و هم در عرصه های داخلی سرنوشت کشور را متغیر و دگرگون کند.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات در عرصه بین المللی تاکید کرد: قطعا انتخابات در مقیاس ملی یک نمایش اراده جمعی، بصیرت سیاسی، تقویت اقتدار ملی و تامین امنیت کشور است.

استاد دانشگاه آزاد واحد بم اذعان کرد: مشکلاتی که امروز جامعه ما دارد در خصوص انقلاب و نظام نیست، بلکه گاهی انتخاب نادرست که ما مردم از خود کرده ایم، امروز آن انتخاب نا آگاهانه ما سرنوشت کشور ما را تعیین کرده است.

نکویی با اشاره به دیدگاه رهبر معظم انقلاب به ویژگی های خاص رئیس جمهور آینده بیان کرد: الویت اصلی در انتخاب رئیس جمهور اقتدار آن شخص در حل مسائل اقتصاد و حل بیکاری جوانان کشور است.

وی گفت: به لحاظ ذخیره های منابع طبیعی کشور ما غنی است ولی چرا باید در جامعه ای باشیم که بیکاری و تورم اقتصادی بیداد می کند.

استاد دانشگاه آزاد واحد بم تصریح کرد: رئیس جمهوری باید انتخاب شود که اقتدار حضور در میدان های مختلف و حل مشکلات داشته باشد و با توجه به دیدگاه رهبر معظم انقلاب این یکی از ویژگی‌های بارز رئیس جمهور آینده است.

نکویی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم با پشتوانه ملت ایران و با هماهنگی یک دیگر مانند گذشته با حضور خودمان در انتخابات برگ زرینی به افتخارات این کشور بیافزایم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732172
ارسال نظر
نظرات