شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:25 منتشر شده در مورخ: 1400/02/19 شناسه خبر: 1732189
با اعلام مدیرکل پزشکی قانونی گلستان:

هویت جسد کشف شده در جنگل کردکوی احراز شد

هویت جسد کشف شده در جنگل کردکوی احراز شد
زارعی، گفت: نمونه DNA به یکی از مراکز آزمایشگاهی کشور ارسال شد و با توجه به طولانی بودن پروسه این کار، در نهایت جواب آزمایش امروز، ۱۹ اردیبهشت اعلام و هویت بقایای اسکلتی متعلق به "معین شریفی" احراز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، حسین زارعی با اعلام خبر احراز هویت جسد کشف شده در جنگل کردکوی، اظهار کرد: بعد از تحویل بقایای اسکلتی جسد کشف شده در جنگل کردکوی به پزشکی قانونی، معاینه و نمونه‌برداری جهت آزمایش DNA از جسد و خانواده معین شریفی جهت احراز هویت انجام شد.

مدیرکل پزشکی قانونی گلستان، خاطرنشان کرد: نمونه DNA به یکی از مراکز آزمایشگاهی کشور ارسال شد و با توجه به طولانی بودن پروسه این کار، در نهایت جواب آزمایش امروز (۱۹ اردیبهشت)اعلام و هویت بقایای اسکلتی متعلق به "معین شریفی" احراز شد.

گفتنی است، معین شریفی ۳۶ ساله شهریورماه سال گذشته به قصد پیاده‌روی به مناطق بالادست پارک جنگلی کردکوی رفت و بعد از آن به خانه بازنگشت، چهار ماه بعد در همان منطقه بقایای یک جسد کشف شد.گمان این‌که بقایای جسد کشف شده مربوط به معین شریفی باشد، تقویت‌شده بود و به همین خاطر نمونه‌برداری DNA از بقایای جسد و خانواده شریفی به‌منظور احراز هویت انجام شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732189
ارسال نظر
نظرات