شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:33 منتشر شده در مورخ: 1400/02/19 شناسه خبر: 1732200
یادداشت؛

ضدانقلاب واقعیت ماجرای دارسیران مریوان را هم تحریف کرد!

ضدانقلاب واقعیت ماجرای دارسیران مریوان را هم تحریف کرد!
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی انقلابی و بر پایه دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب مردم مسلمان ایران شکل گرفته است و طی ۴۲ سال از عمر با برکت نظام اسلامی همواره در نوک آماج توطئه های دشمنان بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی شاهد تشکیل نهادی مردمی و جوان گرا به نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودیم که جوانان پرشور و انقلابی فعال در این نهاد نوپا خواب را از چشمان بدخواهان داخلی و دشمنان خارجی انقلاب ربودند و آنچنان صلابتی را از خود نشان دادند که دامنه این اقدام انقلابی امروز از مرزهای کشورمان فراتر رفته است.

اسلام دین اعتدال و میانه روی است و رنگ سبز نیز در میان رنگ های بازتاب شده از نور خورشید در میانه قرار دارد لذا سپاهیان انقلابی در ایران با انتخاب رنگ سبز و با تأسی از آیات قرآن کریم اقدام به تشکیل این نهاد انقلابی کردند.

بدون شک هیچگونه تندروی مذهبی وناسیونالیستی در بدنه سپاه وجود نداشته و همه ایرانیان از اقوام و مذاهب مختلف به عضویت این نهاد انقلابی درآمده و هزاران نفر نیز از اهل سنت و اهل تشیع از کرد، ترک، لر، بلوچ، آذری، عرب، شمالی و جنوبی تاکنون به درجه بازنشستگی در این نهاد نائل آمده اند.

چند صباحی است که دشمنان خارجی و معاندین داخلی با سوء استفاده از ضعف حافظه تاریخی جوانان دهه هفتادی و دهه هشتادی به دنبال ایجاد جبهه تخریب علیه نهاد انقلابی سپاه پاسداران هستند.

همانطور که همه ایرانیان می دانند وظیفه دفاع از مرزها و مبارزه با قاچاقچیان بر عهده نیروهای مرزبانی زیر نظر نیروی انتظامی است اما هر بار که مرزبانان نیروی انتظامی با قاچاقچیان و مزدوران در مرزها مقابله می کنند نوک پیکان رسانه های غربی و بنگاه های دروغ پراکنی ضدانقلاب در فضای مجازی به سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشانه می رود.

همچنین در کردستان هنوز بسیاری از مردم دارای باورهای عمیق دینی و اعتقادی بوده و این مهم در مناطق مرزی مریوان، سروآباد و بانه بسیار بیشتر است لذا مردمان این مناطق با هرگون مشروب خواری و مواد مخدر مخالف بوده و همواره با آن مقابله کرده اند.

طی چند روز گذشته تعدادی از مردم مناطق مرزی مریوان به مقابله با قاچاقچیان مشروبات الکلی پرداختند و این امر در فضای مجازی بازتاب پیدا کرد.

رسانه های معاند و ضدانقلاب که درآمدشان در آن سوی مرزها از قاچاق مشروبات الکلی و سایر اقلام ممنوعه تأمین می شود این اقدام خودجوش مردمی را تاب نیاورده و به دروغ پراکنی هایشان علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداختند و اقدام به مخابره اخباری مضحک در این خصوص کردند.

گروهک های ضدانقلاب که جمعیت آن ها به اندازه جمعیت یک کشتی تفریحی در آب های مدیترانه هم نمی رسد، هنوز به این نتیجه نرسیده اند که دیگر حنایشان برای مردم مناطق کردنشین ایران رنگی ندارد و جوانان دهه هفتادی و دهه هشتادی نمی توانند جامعه هدف آن ها برای ترویج افکار منحط و قرون وسطایشان باشند.

بدون شک این تخریب های کورکورانه از سوی شکست خوردگان عشقی و ورشکستگان مالی که هم اکنون در بنگاه های خبرپراکنی ضدانقلاب کار می کنند نه تنها جایگاه سپاه را در بین نسل جوان جامعه تضعیف نمی کند بلکه اقتدار روزافزون این نهاد انقلابی را در اذهان آن ها نهادینه می کند.

تأمین امنیت مرزهای کردستان توسط مردم ساکن در این مناطق انجام می شود و مرزبانان محترم نیروی انتظامی تنها تسهیل گران و حامیان مردمی برای برقراری این امنیت پایدار هستند و این نعمتی بزرگ است که دشمنان مردم کردستان چشم دیدن آن را ندارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732200
ارسال نظر
نظرات