شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1400/02/19 شناسه خبر: 1732214
سخنگوی ناجا اعلام کرد؛

نقره داغ یک میلیون تومانی ۲۷۷ هزار راننده!/ ممنوعیت سفر در عیدفطر و استقرار پلیس در ۱۹۸۰ نقطه

نقره داغ یک میلیون تومانی ۲۷۷ هزار راننده!/ ممنوعیت سفر در عیدفطر و استقرار پلیس در ۱۹۸۰ نقطه
سخنگوی ناجا از صدور جریمه یک میلیون تومانی تردد غیرمجاز در شهرهای قرمز برای ۲۷۷ هزار خودرو از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار مهدی حاجیان در خصوص نحوه اجرای مدیریت بر محدودیت های کرونایی در تعطیلات عید سعید فطر توسط پلیس اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا برای این ایام محدودیت هایی در نظر گرفته شده است که از روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه تا روز شنبه 25 اردیبهشت ماه در سراسر کشور محدودیت های تردد اعمال خواهد شد.

 
وی ادامه داد: از مردم عزیز خواستاریم که همچنان با برادران خود در نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی در اجرای این محدودیت ها همکاری های لازم را داشته باشند و در این ایام از هرگونه سفر پرهیز کنند، چراکه ممنوعیت ترددها در این ایام برای سلامتی خود آنهاست.
 
سخنگوی ناجا تصریح کرد: در صورتی که افراد مصوبات را رعایت نکنند برابرقانون با آنها برخورد خواهد شد؛ بر این اساس در تمامی ورودی شهرها دوربین ها فعال هستند و خودروهایی که در شهرهای قرمز تردد می کنند یک میلیون تومان و خودروهایی که در شهرهای نارنجی و زرد تردد می کنند مبلغ 500 هزار تومان جریمه می شوند.همچنین خودروهایی که از قبل (ایام نوروز) دارای مجوز بوده اند اکنون مجوز تردد آن ها باطل است مگر در صورت اضطرار.
 
سردار حاجیان با بیان اینکه در ایام عید فطر همکاران ما در یک هزار و 980 نقطه مستقر هستند، تاکید کرد: البته در این ایام ناوگان های عمومی، خودروهای امدادی و خدمات رسان می توانند تردد کنند، این محدودیت ها برای خودروهای شخصی است و با هرگونه تردد در ورودی شهرها اعمال قانون صورت می گیرد.
 
سخنگوی ناجا تصریح کرد: پلیس با جدیت برای افرادی که مصوبات را اجرا نکنند اعمال قانون کرده و با همکاری مردم سیر نزولی مبتلایان به ویروس کرونا کاملا محسوس است.
 
 وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 277 هزار خودرو در شهرهای قرمز مبلغ یک میلیون تومان ، در شهرهای زرد بیش از یک میلیون خودرو به مبلغ 200 هزار تومان و همچنین 157 هزار خودروکه در شهرهای نارنجی تردد داشته اند، اعمال قانون شده اند و البته در طرح محدودیت شبانه هم بیش از یک میلیون خودرو اعمال قانون 200 هزار تومانی شده اند.
 
انتهای پیام/
منبع: فارس
https://www.dana.ir/1732214
ارسال نظر
نظرات