شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:50 منتشر شده در مورخ: 1400/02/19 شناسه خبر: 1732223
رئیس پلیس آگاهی ناجا خبر داد؛

ثبت سرقت خودرو و استعلام خودروهای مکشوفه در نرم‌افزار موبایلی «پلیس من»

ثبت سرقت خودرو و استعلام خودروهای مکشوفه در نرم‌افزار موبایلی «پلیس من»
رئیس پلیس آگاهی ناجا از فراهم شدن امکان ثبت سرقت خودرو و استعلام خودروهای مکشوفه در نرم افزار موبایلی «پلیس من» خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس پلیس آگاهی ناجا از فراهم شدن امکان ثبت سرقت خودرو و استعلام خودروهای مکشوفه در نرم افزار موبایلی«پلیس من» خبر داد. 

سردار قنبری در تشریح این خبر اظهار داشت: پلیس آگاهی ناجا در کنار کشف جرم و شناسایی و دستگیری مجرمان، خدماتی را با همکاری معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا در راستای کاهش رفت و آمد شهروندان به مراکز انتظامی فراهم آورده که یکی از آن ها، امکان ثبت سرقت خودرو و دیگری، استعلام خودروهای مکشوفه در نرم افزار موبایلی پلیس من است.
 
وی افزود: در صورت سرقت وسیله نقلیه، مالک خودرو می تواند با ورود به نرم افزار موبایلی پلیس من به آدرس epolice.ir و از طریق شماره تلفن متعلق به خود، نسبت به ثبت اطلاعات خودروی سرقتی در کمترین زمان ممکن اقدام و برای انجام تشریفات انتظامی و قضائی پرونده به کلانتری اعلامی از سوی نرم افزار مراجعه کنند.
 
رئیس پلیس آگاهی ناجا ادامه داد: مالکان خودروهای مسروقه ای که قبلا نسبت به تشکیل پرونده اقدام کرده اند می توانند با وارد کردن شماره پلاک وسیله نقلیه یا وی.آی.ان خودرو (کد17 رقمی پشت کارت خودرو) و شماره پرونده تشکیل شده، وضعیت کشف خودروی خود را از نرم افزار یاد شده مورد استعلام قرار دهند.
 
سردار قنبری تصریح کرد: این بخش در نرم افزار موبایلی با هدف اطلاع رسانی به مالکان خودروهای مسروقه راه اندازی شده و برای تحویل خودرو باید به پلیس آگاهی محل وقوع سرقت مراجعه کرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1732223
ارسال نظر
نظرات