شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:50 منتشر شده در مورخ: 1400/02/19 شناسه خبر: 1732300
در راستای مبارزه با کرونا و در نظارت بر بازار صورت گرفت؛

پلمپ ۳۱۴ واحد متخلف در چهارمحال و بختیاری

پلمپ ۳۱۴ واحد متخلف در چهارمحال و بختیاری
منوچهر امان‌الهی به نظارت‌ها و بازرسی‌ها از اصناف و بازاریان در استان اشاره کرد و گفت: در همین راستان ۶ هزار و ۳۷۴ مورد سرکشی و اعمال نظارت انجام شد، ۲ هزار و ۳۶۲ مورد تذکر به اصناف متخلف داده شد، ۸۵۴ صورت‌جلسه و اخذ تعهد انجام گرفت و ۳۱۴ واحد نیز پلمپ شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ منوچهر امان الهی فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری پیش از ظهر امروز در ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا عملیات‌های مختلفی در راستای پیشگیری از این بیماری از سوی پلیس استان انجام گرفت.

وی افزود: در بحث ترددها، در محدودیت‌های تردد شبانه 7 هزار  و791 دستگاه خودرو اعمال قانون شدند، 7 هزار و 422 خودرو تردد غیرمجاز داشتند و 5 هزار و 606 دستگاه خودرو متخلف به استان‌ها و شهرهای خود عودت شدند.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری به نظارت‌ها و بازرسی‌ها از اصناف و بازاریان در استان اشاره و عنوان کرد: در همین راستان 6 هزار و 374 مورد سرکشی و اعمال نظارت انجام شد، 2 هزار و 362 مورد تذکر به اصناف متخلف داده شد، 854 صورت‌جلسه و اخذ تعهد انجام گرفت و 314 واحد نیز پلمپ شدند.

امان الهی ادامه داد: سال گذشته نیز 42 هزار و 696 مورد جریمه برای خودروهای متخلف صادر شد، 31 خودرو توقیف شدند و 15 هزار 543 دستگاه نیز به استان‌ها و شهرهای خود عودت داده شدند.

وی خاطرنشان کرد: سال قبل در بحث نظارت و سرکشی بر اصناف 34 هزار و 601 مورد بازرسی صورت گرفت، 15 هزار و 506 مورد تذکر داده شد، 2 هزار و 987 مورد صورت‌جلسه تنظیم و اخذ تعهد انجام گرفت و 9 هزار و 295 واحد صنفی نیز پلمپ شدند.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه بسیاری از تخلفات وابسته با بیماری کرونا که در این استان مشاهده می‌شود مربوط به غیربومیان است، اضافه کرد: میانگین تردد روزانه بین اصفهان و چهارمحال و بختیاری 28 هزار خودرو است، همچنین پراکندگی محورهای این استان نیز بی‌تأثیر نیست لذا با توجه به دلایل ذکر شده وجود خودرو با پلاک غیربومی در استان اجتناب‌ناپذیر است.

انتهای پیام/


 

https://www.dana.ir/1732300
ارسال نظر
نظرات