شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:23 منتشر شده در مورخ: 1400/02/19 شناسه خبر: 1732320
فرمانده سپاه روح‌الله:

اخلاص در نیت و تقوای در عمل رمز ماندگاری اقدامات جهادگران است

اخلاص در نیت و تقوای در عمل رمز ماندگاری اقدامات جهادگران است
سردار کریمی گفت: اخلاص در نیت و تقوای در عمل رمز ماندگاری اقدامات جهادگران است و در شرایطی که کشور با مشکلاتی مواجه شده نگاه جهادی، ازخودگذشتگی و روحیه انقلابی تنها می تواند موجب تغییر شرایط شود و بسیج سازندگی کارنامه ای درخشان در این راستا دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله امروز در نشست با مسئول و معاونین سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی و تجلیل از تلاش آنها گفت: امروز به مناسبت سالروز تأسیس بسیج سازندگی در جمع نمایندگان جهادگران بسیجی حضور پیدا کردیم و از زحمات خالصانه و دلسوزانه همه جهادگران استان که در صحنه‌های مختلف پای کار مردم و انقلاب هستند تقدیر و تشکر می کنیم.

کریمی اظهار کرد: گروه های جهادی در راستای اجرای فرامین امامین انقلاب و برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی فعالیت می کنند و کار جهادی مبتنی بر ارزش های ولایی و انقلابی است.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: اگر می بینیم جهادگران بسیجی اقدامات بزرگی انجام می دهند و همه ظرفیت ها را پای کار می آورند به دلیل اعتقادات راسخ آنها به خداوند و ایمان قوی آنها است و زمانی که کار برای خدا انجام شود نصرت ها و عنایات خداوند همراه می شود.

اخلاص در نیت و تقوای در عمل رمز ماندگاری اقدامات جهادگران است

وی ادامه داد: اخلاص در نیت و تقوای در عمل رمز ماندگاری اقدامات جهادگران است و در شرایطی که کشور با مشکلاتی مواجه شده نگاه جهادی، ازخودگذشتگی و روحیه انقلابی تنها می تواند موجب تغییر شرایط شود و بسیج سازندگی کارنامه ای درخشان در این راستا دارد.

فرمانده سپاه روح الله گفت: کار امروز بسیج سازندگی جهاد فی سبیل الله است و در یک مسیر مقدس گام برمی دارد و جهادگران باید قدر این فرصت مغتنم را بدانند و از آن به خوبی استفاده کنند.

کریمی افزود: مدیریت جوان و توانمند در بسیج سازندگی استان مرکزی در طی سال های اخیر علاوه بر اینکه موجب امید بخشی، امید آفرینی و تقویت نشاط در بین مردم و خصوصا مستضعفین در مناطق محروم شده به گروه های جهادی انگیزه خدمت مضاعف داده و جوانان زیادی برای خدمت رسانی به میدان آورده که قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: بسیج سازندگی علاوه بر انجام ماموریت های خدمت رسانی باید کار فرهنگی مبتنی بر معنویت و ارزشهای انقلاب و گسترش تفکر و روحیه جهادی را در دستور کار بگذارد و ماموریت ویژه ای در این راستا دارد.

فرمانده سپاه روح الله اظهار کرد: کار فرهنگی برای جهادگران و مردم که مخاطب بسیج سازندگی هستند یک ضرورت است و باید در جهادگران تربیت و ایجاد انگیزه کند و برای مردم امید آفرین باشند که اقدامات بسیج سازندگی در این راستا قابل قبول است و باید با قوت ادامه دار باشد.

کریمی بیان کرد: بسیج سازندگی با انگیزه ای الهی و مبتنی بر تفکر انقلابی و ولایی به دنبال توانمند سازی مردم و جامعه است و اگر تفکر جهادی و بسیجی نبود بسیاری آسیب ها و تهدیدات از انقلاب اسلامی رفع نمی شد.

تفکر جهاد و ازخودگذشتگی به جامعه رنگ و بوی دینی و انقلابی داده است

وی گفت: آنچیزی که به جامعه رنگ و بوی دینی و انقلابی داده و نگذاشته انقلاب اسلامی از آرمان های اصلی خود فاصله بگیرد تفکر جهاد و ازخودگذشتگی است که بخشی از این کار بزرگ در بسیج سازندگی انجام می شود که باید با قوت ادامه دار باشد.

فرمانده سپاه روح الله اظهار کرد: قدرت واقعی کشور در گرو ایثارگری ها، روحیه جهاد و شهادت است و امروز عامل اساسی عزت ایران اسلامی برگرفته از مجاهدت ها ، ایثارگری ها و روحیه شهادت طلبی است.

وی افزود: سپاه و بسیج متعلق به مردم و تمام قد در خدمت مردم است و امروز منطق سپاه و بسیج قوی شدن در همه ابعاد است و در این راستا اهداف را پیش می بریم.

با قوت در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی پیش می رویم

کریمی گفت: در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی با قوت پیش می رویم و هیچ توقفی در این مسیر نمی پذیریم و در این راه تنها بر قدرت خداوند و ظرفیت ها و توانمندی های داخلی و مردمی تکیه می کنیم چرا که معتقدیم ظرفیت ها و توانمندی های درونی همچون گنج عظیم هستند که باید به خوبی از آنها استفاده شود.

فرمانده سپاه روح الله خاطرنشان کرد:  آن چیزی که امروز باید در اولویت کارهای نهادهای انقلابی قرار گیرد توانمند سازی مردم و جامعه در همه ابعاد است که بسیج سازندگی در این مسیر پیشگام است و توانسته قدم های بلندی بردارد و بنده بار دیگر از زحمات و تلاش های همه جهادگران بسیجی تقدیر و تشکر می کنم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1732320
ارسال نظر
نظرات