شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:24 منتشر شده در مورخ: 1400/02/19 شناسه خبر: 1732324
عزالدینی در واکنش به لیست حقوق‌های نجومی:

ماجرای کارمندان نجومی بگیر در یزد صحیح نیست/ عددهای چند ده میلیونی محقق نمی شود

ماجرای کارمندان نجومی بگیر در یزد صحیح نیست/ عددهای چند ده میلیونی محقق نمی شود
مدیرعامل شهرک های صنعتی استان یزد گفت: حقوق پیش بینی شده برای پرداخت به کارمندان این شرکت در سال ۱۴۰۰به احتمال بسیار زیاد محقق نخواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سید علی عزالدینی در گفتگو با یزدرسا،با بیان اینکه لیستی که تحت عنوان کارمندان نجومی بگیر یزد از دریافتی کارمندان این شرکت در رسانه ها منتشر شده تنها یک پیش بینی بوده و احتمال محقق شدن آن بسیارکم است خاطرنشان کرد: در سال99که طبق مصوبه هیات دولت تمامی نهادهای دولتی مجاز به افزایش 50درصدی حقوق و دستمزد پرسنل خود بودند و اکثر کارمندان دولتی از این افزایش حقوق بهره مند شدند، پرسنل شرکت شهرکهای صنعتی  مشمول این قانون نشدند.

وی ادامه داد: به همین دلیل شرکت مادر تخصصی برای رفع تبعیض و برقراری عدالت درخواست افزایش50درصدی حقوق را برای سال1400مطرح کرده است اما اینکه این افزایش حقوق محقق بشود احتمالش بسیار کم است.

عزالدینی در ادامه با اشاره به اینکه مبلغ حقوق پیش بینی شده به صورت ناخالص شامل کلیه خدمات است اظهار داشت: این مبلغ شامل حقوق، دستمزد، اضافه کار، ماموریت، پاداش، عیدی، رفاهیات و23درصد حق بیمه سهم کارفرما می باشد که مجموع همه این مبالغ در یک عدد آمده و باعث ایجاد ذهنیت برای مردم شده است.

مدیرعامل شهرک های صنعتی استان یزد در پایان با اظهار اینکه در این شرکت کارمند نجومی بگیر نداریم ابراز داشت: پیش بینی بودجه دلیل بر خرج نبوده و کلیه پرداختهای این شرکت به استناد قوانین جاری کشور بوده و همه پرداختی ها توسط سازمانهای نظارتی و بازرسی به صورت دقیق مورد ارزیابی وبررسی قرار میگیرد.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1732324
ارسال نظر
نظرات