شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:47 منتشر شده در مورخ: 1400/02/19 شناسه خبر: 1732326
به مناسبت هفته هلال احمر انجام می شود؛

توزیع ۹۰۰ بسته معیشتی و ارائه خدمات فیزوتراپی و گفتار درمانی با ۵۰درصد تخفیف

توزیع ۹۰۰ بسته معیشتی و ارائه خدمات فیزوتراپی و گفتار درمانی با ۵۰درصد تخفیف
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: در روز سه شنبه که به عنوان روز سلامتی، پویایی و حرکت نامگذاری شده، تمام خدمات توانبخشی از جمله فیزیوتراپی و گفتار درمانی در سراسر استان به ۵۰درصد تخفیف ارائه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  علیرضا محمودی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی به مناسبت هفته هلال احمر، در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: ۱۸ تا ۲۴ اردیبهشت ماه به عنوان هفته هلال احمر نامگذاری شده است. به همین مناسبت در هر روز این هفته خدماتی از سوی هلال احمر استان به هم استانی ها ارائه می شود.

وی گفت: در طول یکسال گذشته در سطح کشور ۵هزار خانه هلال افتتاح شد که سهم استان مرکزی در این بین دویست و پنجاه خانه هلال بود که در این هفته ۱۸ خانه هلال افتتاح خواهد شد.

وی افزود: ۱۸ اردیبهشت ماه که به عنوان روز همدلی مهربانانه نامگذاری شده که سعی داریم در این راستا با اهدای بسته های معیشتی به آسیب دیدگان از کرونا سهم خود را به انجام برسانیم؛ لذا در هفته هلال احمر توزیع نهصد بسته غذایی را در دستور کار خود قرار دادیم.

محمودی با اشاره به یکی از وظایف داوطلبان هلال احمر که امدادگری است، تصریح کرد: در همین راستا در یکی از شهرستان های استان مانوری با حضور امدادگران جمعیت هلال احمر خواهیم داشت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی بیان کرد: همچنین در روز سه شنبه که به عنوان روز سلامتی، پویایی و حرکت نامگذاری شده، تمام خدمات توانبخشی از جمله فیزیوتراپی و گفتار درمانی در سراسر استان به ۵۰درصد تخفیف ارائه می شود.

وی اضافه کرد: آموزش جوانان و خانواده ها در راستای جلوگیری از مبتلا شدن به آسیب های اجتماعی از دیگر برنامه های جمعیت هلال احمر در هفته پیش رو است تا خانواده و جامعه با نشاطی داشته باشیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1732326
ارسال نظر
نظرات