شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 18:42 منتشر شده در مورخ: 1400/02/19 شناسه خبر: 1732379
نماینده ولی فقیه در لرستان:

محرومیت‌زدایی، هدف اصلی بسیج سازندگی/ مدیریت جهادی سبب موفقیت می‌شود

محرومیت‌زدایی، هدف اصلی بسیج سازندگی/ مدیریت جهادی سبب موفقیت می‌شود
حجت الاسلام شاهرخی گفت: محرومیت زدایی، هدف اصلی بسیج سازندگی است و در هر جایی مدیریت جهادی باشد، موفقیت حاصل می گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در دیدار با جهادگران بسیج سازندگی اظهار داشت: بسیج سازندگی به فرمان مقام معظم رهبری در سال ۷۹ تاسیس شد که این نهاد به دنبال سود نیست بلکه از مقدورات خود در مسیر محرومیت زدایی و توانایی های مادی و معنوی خود هزینه می کند و در این راستا بخشی از نیکوکاران هم همکاری دارند و از این طریق محرومیت زدایی می کنند.

وی افزود: بسیج سازندگی در این سالها خدمات برجسته ای ارائه داده که جوانانی با شوق و اشتیاق و با اخلاص برای خدمت رسانی به محرومان مشارکت می کنند که در این ۲۰ سال برای محرومیت زدایی، خدمات عمرانی، تولید و اشتغال تلاش های فراوانی دارند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: مدیریت بسیج سازندگی، جهادی و انقلابی است و در هر جایی مدیریت جهادی باشد موفقیت حاصل شده است.

حجت الاسلام شاهرخی عنوان کرد: در مقطعی که دشمن به دنبال این است که نظام را ناکارآمد نشان دهد اما باید نشان دهیم که جمهوری اسلامی کارآمد است و این با توجه به مسائل فرهنگی، تعلیمی، عمرانی، اقتصادی، اشتغال، تولید امکان پذیر است.

وی با اشاره به تلاش جهادگران در ایام کرونا بیان کرد: در ایام کرونا نشان داده شد که با هم بودن می تواند بخش عظیمی از مشکلات را برطرف کند، در این ایام جوانان مومن و انقلابی به میدان آمدند و برای خدمت به هموطنان پیشقدم شدند، این در حالیست که در برخی از کشورها مشکلات عدیده ای با این ویروس رخ داده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: رهبری با تیزبینی و بصیرت عمق درون جامعه را شناسایی می کند و می داند چه جوانانی با چه روحیه ای حضور دارند که باید تلاش کرد روحیه مجاهدت همچنان در جامعه ترویج باشد.

حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر ایجاد اشتغال جوانان گفت: اعتباری که در بودجه برای بسیج سازندگی معین شده باید تلاش کرد تا تخصیص یابد و برای ایجاد اشتغال نیز برنامه ریزی شود تا شادی را به درون خانواده ها برده و جوانان مشغول به کار شوند.

وی با اشاره به نامگذاری شعار سال افزود: در سالی که به عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده باید معیارها متفاوت باشد و باید در این مدت تلاش کرد تا واحدهای تولیدی راکد، فعال شوند و هر ماه یا فصلی گزارش شود که برای کارگاه های تعطیلی و فعالیت مجدد آنها چه اقداماتی صورت گرفته است.

نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: باید مسیر برای فعالیت هر چه بیشتر بسیج سازندگی فراهم شود تا با کار مضاعف هم در محرومیت زدایی در روستاها عمل کنند و هم در حاشیه شهرها خدمت رسانی نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732379
ارسال نظر
نظرات