شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 17:05 منتشر شده در مورخ: 1400/02/19 شناسه خبر: 1732408
رئیس پلیس بین الملل ناجا؛

اعلان قرمز«اینترپل» برای دستگیری متهم فراری/ کلاهبردار ۲۵۰۰۰میلیارد تومانی

اعلان قرمز«اینترپل» برای دستگیری متهم فراری/ کلاهبردار ۲۵۰۰۰میلیارد تومانی
رئیس پلیس بین الملل ناجا از بازداشت فردی به اتهام ۲۵۰۰۰میلیارد تومانی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار هادی شیرزاد در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مقامات قضائی مبنی بر اینکه فردی به اتهام جعل، استفاده از اسناد غیر واقعی و تحصیل مال نامشروع به مبلغ بیش از یک میلیارد دلار، کلاهبرداری و هم اکنون در خارج از کشور اقامت دارد، موضوع دستگیری وی در دستور کار ماموران پلیس بین الملل ناجا قرار گرفت.

 
رئیس پلیس بین الملل ناجا توضیح داد: این متهم به همراه دیگر همدستان خود با تشکیل چند شرکت هم گروه در داخل و خارج از کشور و با مراجعه به نظام بانکی و ارائه اسناد جعلی و صوری تسهیلات ارزی و ریالی کلانی را به مبلغ 25 هزار میلیارد تومان کلاهبرداری و به حساب وابستگان خود منتقل می کرد.
 
وی ادامه داد: در بررسی‌های اولیه، مشخص شد، متهم پس از ارتکاب جرم به یکی از کشورهای منطقه متواری شده است که پس از وصول درخواست مرجع قضائی ضمن هماهنگی با سازمان اینترپل علیه وی اعلان قرمز صادر شد.
 
سردار شیرزاد ضمن اشاره به تلاش ماموران اینترپل تهران در ردیابی و بازداشت این متهم و همچنین همکاری پلیس مهاجرت و گذرنامه خاطرنشان کرد: متهم پس از بازداشت، جهت ادامه روند رسیدگی به پرونده، تحویل مراجع قضائی شد.
 
انتهای پیام/
منبع: فارس
https://www.dana.ir/1732408
ارسال نظر
نظرات