شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:51 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732482
عالم اهل سنت کردستان؛

خدمات رهبر انقلاب به وحدت شیعه و سنی در جهان بی مانند است

خدمات رهبر انقلاب به وحدت شیعه و سنی در جهان بی مانند است
ماموستا جمال کریمی عالم اهل سنت کردستان گفت: حضور رهبر معظم انقلاب در سفر تاریخی به کردستان و سخنان گهربار ایشان در خصوص وحدت، موجب تقویت بیشتر اتحاد شیعه و سنی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا جمال کریمی عالم اهل سنت کردستان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به سفر تاریخی پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب در۲۲ اردیبهشت‌ماه سال ۸۸ به استان کردستان اظهار کرد: حضور رهبر معظم انقلاب در سفر تاریخی به کردستان و سخنان گهربار ایشان در خصوص وحدت، موجب تقویت بیشتر اتحاد شیعه و سنی شد، همین وحدت موجب حب و دوستی میان مردم کرد با سایر اقوام و مذاهب ایرانی گردید.

وی افزود: معظم‌ له در این سفر تاریخی به کردستان فرمودند، توهین به مقدسات اهل سنت حرام است، و برای  اولین بار اجازه پخش اذان اهل سنت از صدا و سیما را  دادند،خدمت ایشان به وحدت شیعه و سنی در جهان بی مانند است.

ماموستا کریمی تصریح کرد: با تغییر نگاه عمومی مردم به کردستان، و ایجاد اعتماد به سرمایه گذاری برای پروژه های عمرانی و خدماتی در استان رونق  چشمگیری داشت که باعث کاهش چهره فقر و محرومیت از خاک کردستان گردید .

کریمی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور خود در کردستان، همه نگاه ها به این استان را تغییر دادند و امروز کردستان به برکت حضور معظم له در مسیر توسعه و پیشرفت بیشتر قرار گرفته است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: پس از گذشت دوازده سال از سفر پر خیر و برکت آن رهبر معظم کماکان برکات مادی و معنوی سفر ایشان به کردستان تداوم دارد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1732482
ارسال نظر
نظرات