شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: عکس
ساعت: 09:23 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732514
گزارش تصویری/

تصاویر/مناجات در گرمخانه

تصاویر/مناجات در گرمخانه
مددسرای مهر منطقه ۱۹ معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران، از ظرفیت اسکان موقت ۱۱۵ نفر برخوردار است که البته در شرایط اضطراری امکان افزایش این ظرفیت تا ۱۴۰ نفر نیز وجود دارد.

به گزارش سرویس چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛مددسرای مهر منطقه ۱۹ معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران، از ظرفیت اسکان موقت ۱۱۵ نفر برخوردار است که البته در شرایط اضطراری امکان افزایش این ظرفیت تا ۱۴۰ نفر نیز وجود دارد. از این تعداد به طور میانگین روزانه ۲۰ تا ۳۰ نفر توسط گشت های منطقه جمع آوری و به گرمخانه منتقل شده و سایر افراد نیز به صورت خود معرف به این مرکز مراجعه می کنند. این افراد از امکانات مختلف این مکان همچون مددکاری، پزشکی، مشاوره، حمام، آرایشگاه، لباس و غذای گرم بهره مند می شوند.
تا قبل از شیوع و گسترش ویروس کرونا، مراجعه کنندگان از ۷بعداز ظهر می توانستند وارد گرمخانه شده و تا ۸صبح در آنجا بمانند اما این روزها بسیاری از گرمخانه ها به صورت شبانه روزی اداره می شوند.
در ماه مبارک رمضان محافل انس با قرآن در ۱۰ گرمخانه شهر تهران با عنوان «تنفس صبح» با همکاری فرهنگسرای قرآن و معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری با حضور قاریان جهادی برگزار می شود.

عکاس : تهمینه رحمانی

https://www.dana.ir/1732514
ارسال نظر
نظرات