شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:54 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732517
از امروز انجام می شود؛

آغاز واکسیناسیون گروه های سنی ۷۵ تا ۸۰ سال در استان مرکزی

آغاز واکسیناسیون گروه های سنی  ۷۵ تا ۸۰ سال در استان مرکزی
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اراک از آغاز واکسیناسیون گروه های سنی بالای ۷۵ سال از امروز ۲۰ اردیبهشت ماه در استان مرکزی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی علیمحمدی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اراک در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: از فردا مورخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰، افراد بالای ۷۵ سال واکسینه می شوند.

وی افزود: واجدین شرایط طبق دعوت تلفنی فراخوان داده می شوند و می توانند به مراکز بهداشت شهر و شهرستان های استان مرکزی مراجعه نمایند.

وی تصریح کرد: در شهر اراک سالن شهید ساکی واقع در خیابان دانشگاه بلوار کشاورز و سالن ورزشی یادگار امام واقع در کوی رضوی واکسیناسیون این گروه ها را انجام می دهند.

علی محمدی تاکید کرد: به منظور جلوگیری از ایجاد ازدحام تنها افرادی که با آنها تلفنی تماس گرفته می‌شود، مراجعه نمایند و تصمیم داریم که در دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه بیست الی بیست و دوم اردیبهشت ماه واکسیناسیون اکثریت این گروه را انجام دهیم.

وی خاطر نشان کرد:۱۲ هزار دوز واکسن برای این گروه اختصاص داده شده و طبق آمارها حدود ۲۲ الی ۲۳ هزار نفر گروههای سنی بالای ۷۵ سال هستند، که نیاز به پارت ۱۲ هزار دوز دیگر می باشد و احتمالاً در یک دوره ۱۰ روزه واکسیناسیون این گروه انجام شود.

انتهای پیام /

 

https://www.dana.ir/1732517
ارسال نظر
نظرات