شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:19 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732519
رییس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس:

سفر رهبر انقلاب به کردستان موجب جهش در توسعه استان شد

سفر رهبر انقلاب به کردستان موجب جهش در توسعه استان شد
محسن فتحی گفت: سفر رهبر معظم انقلاب در اردیبهشت سال 88 به کردستان دارای برکات فراوانی برای مردم این منطقه بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن فتحی در گفتگو با کُردتودی، با بیان اینکه برکات مادی و معنوی سفر رهبری به استان از جنبه های گوناگون، نیازمند بازبینی و بازنگری است افزود: رهبر معظم انقلاب با حضور هشت روزه خود تمامی نگاه ها را به این استان تغییر داد و زمینه توسعه و پیشرفت بیش از پیش کردستان فراهم شد.

وی افزود: در سفر مقام معظم رهبری به کردستان اعتبارات زیادی به پروژه های مختلف اختصاص یافت و زمینه ساز جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این استان شد.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ویژگی های دشمن و ابزارهای آن در دیدار معظم له با روحانیون شیعه و سنی استان مطرح شد و ایشان گفتند: دشمن ما دستگاه عظیم استکبار است که مهمترین تصمیم‏گیری هایش سرمایه ‏داران صهیونیست و کمپانى‏ دارها و تراست‏دارها و کارتل‏ دارهاى گردن‏ کلفت دنیایند.

فتحی گفت: تاکید رهبری بر فرهنگی بودن کردستان از شاخص ترین محورهای سفر ایشان بود که نگاه ها را به سوی ظرفیت های ناشناخته استان سوق داد.
رییس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس افزود: تاکید ایشان به فداکاری های مردمان کردستان و رشادت های این ملت در طول دوران انقلاب اسلامی وحدت و انسجام ملی را در منطقه افزایش داد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732519
ارسال نظر
نظرات