شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 09:58 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732539
آیت‌الله رجبی:

طلاب و روحانیون شاخصه‌های انتخاب اصلح را تبیین و بازگو کنند

طلاب و روحانیون شاخصه‌های انتخاب اصلح را تبیین و بازگو کنند
رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: همه روحانیون وظیفه‌داریم در عرصه انتخابات و انتخاب اصلح، شاخص‌ها و ویژگی‌ها را به‌خصوص نسبت به آرمان‌های انقلاب و اسلام بیان کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  آیت‌الله محمود رجبی در گفتگو با خبرنگار  قم فردا، با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری سیزدهم و شورای شهر و روستا در خردادماه امسال اظهار داشت: در این میان انتخابات ریاست‌جمهوری از اهمیت بالایی برخوردار است و سرنوشت کشور در یک دوره چهارساله تعیین می‌شود.
وی ادامه داد: این انتخاب به‌صورت مستقیم در وضعیت کشور در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و ... تأثیر دارد.
آیت‌الله رجبی به نقش حوزه‌های علمیه و طلاب در این امر مهم اشاره کرد و گفت: رسالت حوزه‌های علمیه دفاع، تبیین و زمینه‌سازی برای پیاده شدن آموزه‌های دین در جامعه است و در زمینۀ این انتخابات نیز وظیفه‌ای سنگینی برعهده دارند.
وی ادامه داد: همه روحانیون وظیفه‌داریم در عرصه انتخابات و انتخاب اصلح، شاخص‌ها و ویژگی‌ها را به‌خصوص نسبت به آرمان‌های انقلاب و اسلام بیان کنیم.
عضو شورای‌عالی حوزه‌های علمیه تصریح کرد: در این زمینه باید سطح آگاهی مردم افزایش یابد و افراد صالح را به آن‌ها معرفی کنیم.
وی تأکید کرد: طلاب و فضلای روحانیت که شبکه گسترده مورد اعتماد مردم هستند باید مردم را با اخلاق انتخابات آشنا کرده و آن‌ها را به رعایت آن دعوت کنند.
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732539
ارسال نظر
نظرات