شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:54 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732579
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

افزایش قیمت خودرو مورد قبول نمایندگان مجلس نیست

افزایش قیمت خودرو مورد قبول نمایندگان مجلس نیست
بهزاد رحیمی گفت: افزایش قیمت خودرو مورد قبول نمایندگان مجلس نیست با این حال شورای رقابت این اقدام را انجام داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهزاد رحیمی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، درباره افزایش قیمت خودرو اظهار داشت: افزایش قیمت خودرو مورد قبول نمایندگان مجلس نیست با این حال شورای رقابت این اقدام را انجام داده است.

وی افزود: هم نمایندگان مجلس شورای اسلامی و هم اعضای کمیسیون صنایع و معادن به شدت با افزایش قیمت خودرو مخالف هستند و در این راستا تذکراتی داده شده است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: خودروسازان برای افزایش قیمت دلایل خود را دارند که برای نمایندگان مجلس قابل قبول نیست.

رحیمی تصریح کرد: اگر خودروسازان ضرر می‌کنند ناشی از بالا بودن هزینه‌های سربار آنها است که نباید این هزینه‌ها از محل افزایش قیمت‌ها جبران شود.

وی عنوان کرد: از آنجا که مسئولیت شورای رقابت برای برخی کالاهای خاص قانونی شده به ساده نمی‌توان مانع از افزایش قیمت خودرو شد یا آن را به نرخ قبل باز گرداند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر ساله افزایش قیمتی نامحسوس به دلیل افزایش حقوق و دستمزد منطقی است اما سال گذشته چندبار قیمت خودرو افزایش یافت پس اکنون این امر توجیهی ندارد.

رحیمی خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس با این افزایش قیمت خودرو مخالف هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732579
ارسال نظر
نظرات