شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:04 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732612
مدیر کل کمیته امام استان یزد خبر داد

برپایی بیش از ۵۰۰ پایگاه جمع آوری فطریه در استان یزد

برپایی بیش از ۵۰۰ پایگاه جمع آوری فطریه در استان یزد
شجاعان گفت: امسال بیش از ۵۱۲ پایگاه جمع آوری فطریه و کفاره در معابر، مراکز نیکوکاری، مساجد و در موسسات خیریه در سطح استان برپا می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد شجاعان در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، ضمن تبریک پیشاپیش عید فطرگفت: امسال ۵۱۲ پایگاه جمع آوری فطریه و کفاره در استان شامل ۱۲۱ پایگاه در معابر و سطح شهر، ۱۱۷  پایگاه در مراکز نیکوکاری، ۲۴۷ پایگاه در مساجد و ۲۷ پایگاه در موسسات خیریه در سطح استان برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه احتمال افزایش تعداد پایگاه‌های جمع آوری فطریه نیز در استان وجود دارد، ادامه داد: ۲۱۶ روحانی نیز در مساجد شهر مستقر هستد و به مسائل شرعی شهروندان در  ارتباط با فطریه و کفاره پاسخ می‌دهند.

مدیر کل کمیته امام خمینی(ره) استان یزد عنوان کرد: مردم استان یزد سال گذشته بیش از دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال فطریه و کفاره پرداخت کرده اند که تمام وجوه دریافتی حاصل از فطریه و کفاره صرف فقرا و نیازمندان می‌شود.

شجاعان با بیان اینکه امکان پرداخت الکترونیک فطریه و کفاره در یزد فراهم شده است ادامه داد: مردم یزد برای پرداخت فطریه و کفاره خود می‌توانند با شماره گیری کد دستوری ستاره ۸۸۷۷ ستاره ۰۳۵ مربع  (*۸۸۷۷*۰۳۵#) در تلفن خود اقدام کنند.

وی افزود: همچنین شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۵۹۳۱۲ برای پرداخت زکات فطریه عام، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۷۵۸۸ جهت پرداخت زکات فطریه سادات، ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۵۸۵۴ جهت پرداخت کفاره غیر عمد و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۸۴۱۲۰ جهت پرداخت کفاره عمد در استان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1732612
ارسال نظر
نظرات