شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:57 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732613
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

درگیری مأموران یگان تکاوری نیکشهر با اشرار مسلح/ شهادت یکی از تکاوران پلیس سیستان و بلوچستان

درگیری مأموران یگان تکاوری نیکشهر با اشرار مسلح/ شهادت یکی از تکاوران پلیس سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از شهادت رسیدن یکی از تکاوران غیور و جان بر کف پلیس استان توسط سرنشینان مسلح یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور " نیکشهر- ایرانشهر " خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار " احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: ساعت یک بامداد امروز ، ماموران یگان تکاوری ۱۱۰ شهرستان " نیکشهر " حین کنترل خودروهای عبوری در پلیس راه محور " نیکشهر- ایرانشهر " به یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و با توجه به علائم هشدار دهنده قصد توقیف این خودرورا داشت که راننده بدون توجه به ایست پلیس به سرعت متواری می شود.

وی افزود: در نهایت ماموران با تعقیب و گریزی کوتاه و با استفاده از شگرد های پلیسی خودروی مذکور را متوقف کردند که بلافاصله پس از توقیف آن سرنشینان مسلح آن با پیاده شدن از خودرو به سمت خودروی انتظامی تیراندازی و از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متاسفانه بر اثر این تیر اندازی استواریکم " صادق کریمی ندیمی " به دلیل اصابت گلوله به سرش به درجه رفیع شهادت نائل آمد و یک مامور انتظامی دیگر مجروح شد.

سردار طاهری ضمن تبریک و تسلیت شهادت این مامور جان بر کف نیروی انتظامی استان، خاطر نشان کرد: تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان متواری این جنایت آغاز شده است که نتیجه اقدامات صورت گرفته متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732613
ارسال نظر
نظرات