شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:55 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732686
رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی عنوان کرد:

افزایش مراکز واکسیناسیون در بجنورد و شیروان به دلیل جلوگیری از ازدحام جمعیت

افزایش مراکز واکسیناسیون در بجنورد و شیروان به دلیل جلوگیری از ازدحام جمعیت
سید احمد هاشمی گفت: به منظور جلوگیری از ایجاد ازدحام در مراکز بهداشتی درمانی، مراکز تزریق واکسن در بجنورد و شیروان افزایش یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید احمد هاشمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک با اشاره به اینکه از هفته گذشته واکسیناسیون افراد بالای 80 سال در خراسان شمالی آغاز شده است، اظهار داشت: به منظور جلوگیری از ایجاد ازدحام در مراکز بهداشتی درمانی، تصمیم بر این شد که مکان های دیگری نیز برای انجام واکسیناسیون اختصاص داده شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی ادامه داد: در حال حاضر در شهرستان بجنورد سه مرکز، در شیروان دو مرکز و در سایر شهرستان ها به دلیل ازدحام کمتری که وجود دارد در همان مرکز بهداشتی درمانی و خانه های بهداشت، واکسیناسیون انجام خواهد گرفت.

وی با بیان این که برای ثبت نام واکسن نیاز به حضور در مراکز بهداشتی درمانی نیست، افزود: سامانه salamat.gov.ir برای ثبت نام واکسن فعال شده و سالمندان بالای 80 سال می توانند در این سامانه با وارد کردن کد ملی و شماره تماس ثبت نام کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: همکاران  دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی براساس اطلاعات ثبت شده در سامانه با افراد تماس گرفته و زمان و مکان تزریق واکسن را اعلام می کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1732686
ارسال نظر
نظرات