شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:02 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732699
در شب بیست و هفتم ماه مبارک رمضان؛

کودکان کار مهمان اغذیه فروشان یزدی شدند/توزیع هزار پیتزا بین کودکان کار یزد

کودکان کار مهمان اغذیه فروشان یزدی شدند/توزیع هزار پیتزا بین کودکان کار یزد
رئیس بسیج اصناف یزد گفت: در شب بیست و هفتم رمضان بیش از ۳هزار و ۵۰۰ انواع پیتزا و ساندویج در بین نیازمندان یزدی توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد اسلامی در گفتگو با یزدرسا، با بیان اینکه  این اقدام با همت و تلاش اتحادیه اغذیه فروشان یزد انجام شده اظهار داشت: در این طرح حدود یک هزار کودک کار و دو هزار و پانصد نیازمند از قبل و با همکاری گروههای جهادی شناسایی و با محوریت بسیج اصناف و اتاق اصناف توزیع این غذاها انجام شد.

وی ادامه داد: با هماهنگی و قولهای مساعد اتحادیه اغذیه فروشان یزد این گونه اقدامات در طول سال نیز در مناسبتهای گوناگون نیز اجرا خواهد شد.

اسلامی با اشاره به استقبال مغازه های اغذیه فروشی سطح شهر یزد از این برنامه خاطرنشان کرد: در شرایطی که این طرح فقط مختص واحدهای صنفی  اغذیه فروشی شهر یزد بود اما برخی از رستوران ها و آشپزخانه های شهر یزد و حتی شهرستانهای نزدیک به یزد به علت علاقه مندی به حضور در این طرح ، به صورت خودجوش تعدادی غذا آماده و در این طرح مشارکت کرده اند.

رئیس بسیج اصناف یزد در پایان با اشاره به اینکه  اصناف وبازاریان  در زمینه کمک مومنانه نیز اقدامات بسیار خوبی را انجام داده اند تصریح کرد: تفکر بسیجی در بازار یزد غالب بوده و همیشه در بزنگاهها و شرایطی که نیاز به حضور و همراهی اصناف بوده آنها به یاری شتافته اند و حتی در جلوگیری از شیوع کرونا نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام دقیق محدودیتهای نقش غیر قابل انکاری در کنترل بیماری کرونا ایفا کرده اند.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1732699
ارسال نظر
نظرات