شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:01 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732702
در قالب طرح مواسات و همدلی ویژه ماه مبارک رمضان؛

۳۰ هزار بسته معیشتی با همکاری بسیج بین نیازمندان استان مرکزی توزیع شد

۳۰ هزار بسته معیشتی با همکاری بسیج بین نیازمندان استان مرکزی توزیع شد
مؤمنی مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: با همکاری بسیج بیش از ۳۰ هزار بسته معیشتی در قالب طرح مواسات و همدلی ویژه در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان بااعتبار ۱۲ میلیارد تومان توزیع‌شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ مجید مؤمنی مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی امروز در جلسه پیگیری مصوبات تفاهم‌نامه بسیج و کمیته امداد که با حضور سردار کریمی فرمانده سپاه روح‌الله برگزار شد گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان سومین مرحله پویش مواسات و همدلی در استان مرکزی برگزار شده است.

مؤمنی اظهار کرد: حضور مردم در طرح مواسات و همدلی به‌ویژه در ماه مبارک رمضان لبیکی دوباره به فرمایشات مقام معظم رهبری بود.

وی با اشاره به اینکه بسیج ادارات همکاری خوبی با کمیته امداد در حمایت از ایتام داشتند بیان کرد: با همکاری بسیج بیش از ۳۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان بااعتبار ۱۲ میلیارد تومان توزیع‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: طرح "ایران مهربان" در ایام ماه مبارک رمضان به‌منظور دستگیری از ایتام و جذب حامی برای ایتام در حال برگزاری است.

مؤمنی اظهار کرد: در سال گذشته استان مرکزی در پویش ایران مهربان رتبه دوم کشوری را کسب کرد و از تمامی خیران و حامیان که در این طرح مشارکت نمودند به‌خصوص جامعه بسیج استان سپاسگزارم.

وی افزود: سال گذشته توسط حامیان برای قریب به ۶ هزار و ۵۰۰ یتیم و محسنین بیش از ۳۷ میلیارد تومان  به صورت مستقیم به حساب آنها واریز شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی ادامه داد: توزیع غذای گرم بین نیازمندان با همکاری بسیج، خادمیاران حرم رضوی و خیران انجام شده است که تلاش تمامی این عزیزان و اخلاص و تقوای آنها شایسته تقدیر است.

مؤمنی یادآور شد: اساس فعالیت‌های کمیته امداد اقدامات فرهنگی است و توانمندی مددجویان با بسترسازی فرهنگی ایجاد اشتغال پایدار و ساخت مسکن فراهم می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در استان مرکزی در بخش مسکن محرومان اقدامات خوبی انجام‌شده است ، ساخت سه هزار مسکن برای نیازمندان در دست احداث است. 

انتهای پیام/

 
https://www.dana.ir/1732702
ارسال نظر
نظرات