شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:27 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732707
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

حادثه تروریستی مدرسه سیدالشهدا کابل بار دیگر خباثت دشمنان به ملت‌های مظلوم را نشان داد

حادثه تروریستی مدرسه سیدالشهدا کابل بار دیگر خباثت دشمنان به ملت‌های مظلوم را نشان داد
آیت‌الله دری نجف‌آبادی با اشاره به اینکه حادثه غم‌انگیز مدرسه سیدالشهدای کابل که بیش از ۷۳ نفر شهید و صدها مجروح داد موجب ناراحتی مسلمانان و ملت‌های مسلمان شد، گفت: این حادثه اندوهگین بار دیگر خباثت و کینه دشمنان به اهل‌بیت(ع) و ملت‌های مظلوم را نشان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی امروز در آیین رزمایش کمک مؤمنانه که به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و نهادهای انقلابی برگزارشده بود، گفت: خدا را شاکریم که بار دیگر توفیق درک ماه مبارک رمضان به همه ما عنایت شد و خداوند متعال را بابت همه نعمات بزرگی که به‌واسطه انقلاب اسلامی برای ما جاری‌شده شاکریم و باید قدر این نعمات را به‌خوبی بدانیم و از فرصت چندروزه ماه مبارک رمضان به‌خوبی استفاده کنیم.

وی افزود: در طی ۱۴ ماه گذشته ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اقدامات بسیار خوبی در راستای مبارزه با بیماری کرونا انجام داد که یکی از آنها تهیه و توزیع بسته‌های کمک مؤمنانه بود که عملکرد بسیار مطلوبی از خود برجای گذاشتند.

امام‌جمعه اراک اظهار کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی روحیه احسان و نیکوکاری در کشور جاری‌شده و روحیه احسان و خدمت به مردم بزرگ‌ترین نعمت الهی است که ملت ایران با تأسی از فرهنگ اهل‌بیت(ع) و روحیه انقلابی در این صحنه خوش درخشیدند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی بیان کرد: کمک به نیازمندان در ماه رمضان یک عبادت محسوب می‌شود و خوشبختانه در طی ۱۴ ماه گذشته مردم در کمک به نیازمندان گام‌های بلندی برداشتند و توانستند بسیاری از آسیب‌ها و تهدیدات را رفع کنند.

وی ادامه داد: در آستانه عید سعید فطر قرار گرفتیم و زکات فطریه اهمیت بسیار فراوانی دارد که مسلمانان باید همچون گذشته به این مسئله اهمیت دهند و البته مدیریت در زکات فطره یک مسئله مهمتر است چراکه می تواند برای فقراء ، نیازمندان و ایتام بسیار راهگشا باشد و مشکلات را برطرف کند و درد بزرگی از جامعه دور کند.

امام جمعه اراک با بیان اینکه بنیاد برکت در خصوص تهیه و تولید واکسن کرونا اقدامات بسیار خوبی انجام داده که امیدواریم با تلاش های شبانه روزی به تولید انبوه برسد و افتخار دیگری برای ایران اسلامی به ثبت برساند، گفت: در طول انقلاب اسلامی هرکجا با نیت الهی و خیرخواهانه به مسائل ورود کردیم شاهد اقدامات بسیار خوب و نتایج اثربخش شدیم و در موضوع واکسن هم بنیاد برکت با نیت خیرخواهانه ورود کرد و شاهد نصرت خداوند بود.

وی با اشاره به ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی بیان کرد: به برکت تلاش ها و مجاهدت های شبانه روزی کادر درمان و همه گروه های فعال در امر مبارزه با بیماری کرونا استان مرکزی از شرایط بحرانی و قرمزی عبور کرد که از این به بعد باید رعایت کنیم تا دچار موج های بعدی این بیماری نشویم.

دری نجف آبادی تأکید کرد: نماز عیدسعید فطر در استان مرکزی باید باشکوه و عظمت در فضای باز خوانده شود تا عظمت مسلمانان و ایارن اسلامی را در عید بزرگ مسلمانان به رخ بکشاند.

وی با اشاره به اینکه حادثه غم انگیز مدرسه سیدالشهدای کابل که بیش از ۷۳ نفر شهید و صدها مجروح داد موجب ناراحتی مسلمانان و ملت های مسلمان شد، گفت: این حادثه اندوهگین، بار دیگر خباثت و کینه دشمنان به اهل بیت(ع) و ملت های مظلوم را نشان داد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: همچنین حوادث جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در قدس شریف بار دیگر دستان شوم و پلید این رژیم کودک کش علیه مسلمانان را نشان داد و امت اسلام تنها با نابودی اسرائیل و قطع شدن دستان حامیان خبیث آنها در منطقه اسلامی رنگ آرامش به خود خواهد دید.

وی خاطر نشان کرد: رژیم منحوس صهیونیستی از درون بسیار آسیب پذیر است و قطعا وعده های خداوند در قرآن کریم مبنی بر انتقام از این رژیم جنایت کار محقق خواهد شد و سربازان اردوگاه حضرت امام(ره) انتقام مظلومان و شهدا را از این جنایت کاران خواهند گرفت.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1732707
ارسال نظر
نظرات