شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 16:29 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732710
مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه:

گزارش ۱۵ تخلف اضافه وجوه توسط رانندگان/ کماکان نرخ های قبلی ملاک عمل است

گزارش ۱۵ تخلف اضافه وجوه توسط رانندگان/ کماکان نرخ های قبلی ملاک عمل است
غلامرضا شهبازی گفت: تا هنگامی که نرخ جدید کرایه تاکسی به تصویب شورای اسلامی شهر و تایید فرمانداری نرسیده کماکان نرخ های قبلی ملاک عمل است و دریافت هرگونه اضافه وجهی خلاف مقررات است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامرضا شهبازی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز، اظهار داشت: تا هنگامی که نرخ جدید کرایه تاکسی به تصویب شورای اسلامی شهر و تایید فرمانداری نرسیده کماکان نرخ های قبلی ملاک عمل است و دریافت هرگونه اضافه وجهی خلاف مقررات است.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه افزود: شش اکیپ بازرسی و نظارتی با استقرار در سطح شهر علاوه بر رصد نحوه خدمات رسانی به مسافران در صورت مشاهده اضافه وجوه توسط تاکسیرانان با افراد خاطی برخورد می کنند.

شهبازی گفت: همشهریان هم هرگونه موارد اضافه وجوه را از طریق شماره تلفن گویا ۱۳۳ یا خطوط ۳۸۲۱۱۹۴۸ و ۳۸۴۶۵۶۵ اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت به شکایات آنها رسیدگی شود.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه گفت:‌  طی یک ماه گذشته ۱۵ تخلف اضافه وجوه توسط رانندگان گزارش شد.

شهبازی تصریح کرد: ارزان ترین نرخ کرایه تاکسی به مسیرهای مستقیم با قیمت یک هزار و ۳۰۰تومان و گرانترین نرخ سه هزار تومان است که پس از ابلاغ نرخ جدید افزایش می یابد.

وی عنوان کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام شده توسط تاکسیرانان الزامی است و نباید به مسافران بدون ماسک خدماتی ارائه دهند.

شهبازی از انجام گندزدایی و ضدعفونی مستمر ناوگان حمل و نقل مسافر توسط شش اکیپ ثابت و سیار در سطح شهر خبر داد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732710
ارسال نظر
نظرات