شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 23:37 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732799
جانشین پلیس راه استان زنجان خبرداد

جریمه 500 هزار تومانی در انتظار رانندگان متخلف در استان زنجان

جریمه 500 هزار تومانی در انتظار رانندگان متخلف در استان زنجان
میناخانی جانشین پلیس راه استان زنجان با اشاره به اعمال محدودیت در تعطیلات عید فطر گفت: رانندگانی که نسبت به این محدودیت بی‌توجه باشند 500 هزار تومان جریمه خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی میناخانی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه طرح محدودیت تردد عید فطر از ساعت 14 روز سه‌شنبه در استان زنجان اعمال می‌شود اظهار کرد: در این مدت اجرای این طرح خودروها حق تردد بین استانی نخواهند داشت.

وی با تاکید براینکه همچنین از تردد خودروها در بین شهرستانها نیز جلوگیری می‌شود تصریح کرد: طرح محدودیت عید فطر تا بعد از ظهر روز شنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.

جانشین پلیس راه استان زنجان با تاکید براینکه انتظار داریم هم استانی‌ها این موضوع را مد نظر داشته باشند و با پلیس راه همکاری کنند گفت: اگر راننده‌ای نسبت به طرح محدودیت بی‌توجه باشد 500 هزار تومان جریمه خواهد شد.

وی با بیان اینکه براساس تصمیم ستاد ملی کرونا جرائم محدودیت کرونایی برای شهر‌های قرمز یک میلیون تومان و شهرهای نارنجی نیز 500 هزار تومان تعیین شده است گفت: این محدودیت‌ها به خاطر تضمین سلامت خود مردم اعمال می‌شود و تا به امروز نیز مردم در اعمال محدودیت‌ها با پلیس‌راه همکاری بسیار خوبی داشتند.

جانشین پلیس راه استان زنجان عنوان کرد: خودروهای باری که در جابه‌جایی اقلام اساسی فعالیت دارند و خودروهای مسافربری در این محدودیت‌ها اجازه تردد دارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732799
ارسال نظر
نظرات