شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:48 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1732896
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد خبر داد

برگزاری نماز عید فطر در سراسر استان یزد

برگزاری نماز عید فطر در سراسر استان یزد
حجت‌الاسلام نجیمی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد از برگزاری نماز عید فطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سراسر استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام علیرضا نجیمی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اینکه نماز عید فطر در سراسر استان یزد برگزار می‌شود، گفت: با مجوز مصوبه ستاد ملی کرونا طبق سال قبل نماز عید فطر امسال در سطح کشور با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد با تاکید بر اینکه برگزاری نماز عید فطر در فضای باز مساجد برگزار خواهد شد، افزود: هماهنگی‌ها و جلسات مجازی با مبلغین در جهت برگزاری هر چه‌بهتر نماز عید فطر در سطح استان به‌صورت مجازی برگزار شد.

وی با بیان اینکه مساجد سال قبل نیز نشان دادند که در برگزاری نماز عید فطر یا یومیه بسیار شرایط را مراعات کردند و مشکلی در این خصوص به وجود نیامد، اضافه کرد: چیزی که در ستاد ملی کرونا استثنا و مجوز انجام آن صادر شد، برگزاری نمازهای یومیه، مراسمات شب‌های قدر و نماز عید فطر در ماه مبارک رمضان بود.

نجیمی اذعان داشت: با توجه به اینکه مجوز برگزاری نمازها در ماه مبارک رمضان مربوط به شهرهای قرمز هم می‌شود و به همین علت در شرایط کنونی در استان مشکلی نداریم چون وضعیت کرونایی شهرستان‌های استان یزد نارنجی یا زرد است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732896
ارسال نظر
نظرات