شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 11:32 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1732903
عضو خبرگان رهبری:

مشارکت حداکثری موجب عقب‌نشینی دشمن می‌شود/ رئیس جمهور باید معادلات حل مشکلات اقتصادی را بداند

مشارکت حداکثری موجب عقب‌نشینی دشمن می‌شود/ رئیس جمهور باید معادلات حل مشکلات اقتصادی را بداند
آیت الله علی اسلامی گفت: باید کاندیدی که در عمل خود، خدا را در نظر می‌گیرد، اهل طمع به مال دنیا نیست، دارای تعهد و ایمان است، احساس مسئولیت می‌کند و در معادلات اقتصادی فرمول حل مشکلات را بلد است را انتخاب کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛آیت الله علی اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ با اشاره به ضرورت حضور مردم در انتخابات، اظهار کرد: اصل انتخابات جزو واجبات یک ملت، انقلاب و نظام شمرده می‌شود چراکه شرکت در این امر مهم نشان دهنده روی کار آمدن دولت و اداره زندگی مردم به اراده خودشان است.

وی افزود: مردم با انتخاب، عزم، اراده و اختیار خودشان نظام را شکل می‌دهند و کشور را به گردش در می‌آورند چراکه انتخابات امر ضروری ملت‌ها و جوامع بشری است.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: دشمنان این ملت زمانی که می‌بینند ملت ایران خودشان با حضور در پای صندوق‌های رای رئیس جمهور کشور را انتخاب می‌کنند قطعا ناامید می‌شوند که نمی‌توانند کشور ما را مورد تاخت و تاز قرار دهند چراکه مردم پشتیبان این دولت و نظام هستند.

اسلامی درباره صمیمت مردم و دولت ابراز کرد: دشمن با مشاهده صمیمت بین مردم و نظام قطعا در هر برهه از زمان عقب نشینی خواهند کرد و به راحتی به کشور ما چشم طمع نخواهند دوخت.

این مقام مسئول گفت: این نظام با اراده، انتخاب و اختیار مردم به گردش در می‌آید و چرخش زندگی در کشور با انتخابات خواهد بود و برای انتخاب شخص اصلح در قانون اساسی معیارهایی عنوان شده است.

یک کاندید منتخب باید در بین مردم به دیانت شناخته شده باشد

امام جمعه تاکستان ادامه داد: در سخنان حضرت امام و بیانات مقام معظم رهبری معیار و ملاک‌های انتخاب فرد اصلح بیان شده و از این سخنان و رهنمودها نتیجه‌ می‌گیریم باید کسی را که دارای دین و دیانت است و خداترسی و ایمان در وجودش رسوخ کرده را انتخاب کنیم.

وی افزود: باید کاندیدی که در عمل خود، خدا را در نظر می‌گیرد، اهل طمع به مال دنیا نیست، دارای تعهد و ایمان است، احساس مسئولیت می‌کند و در معادلات اقتصادی فرمول حل مشکلات را بلد است را انتخاب کنیم.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری اذعان کرد: ایمان و تعهد شرط اول و کارایی و تخصص شرط دوم برای انتخاب شخص اصلح است و یک کاندید منتخب باید در بین مردم به دیانت شناخته شده باشد و زمانی که روی کار آمد طوری عمل نکند که افراد نزدیک او در سایه ریاستش به نوا و جایگاهی برسند.

اسلامی گفت: یک شخص اصلح باید همچون امیرالمومنین ساده زیست باشد و به سلامت و اقتصاد مردم فکر کند و با کوخ نشینان خود را مقایسه کند نه اینکه به صورت کاخ‌نشینی زندگی کند.

مسئولین با ناکارآمدی باعث فشار اقتصادی مردم شده‌اند

این مقام مسئول تصریح کرد: اگر با آگاهی یک شخص اصلح را انتخاب کنیم کشور از فساد و تباهی فاصله خواهد گرفت و امیدواریم که در 28خرداد امسال این اتفاق خوشایند رقم بخورد.

امام جمعه تاکستان ادامه داد: امروزه برخی از مسئولین نابلد و ناشی که از فرهنگ مردم فاصله گرفته‌اند موجب قرار گرفتن جامعه در فشار اقتصادی شدند اما مردم این کشور پای انقلاب هستند و به خاطر جوانان شهیدی که در راه انقلاب از جان خود مایه گذاشتند پشتیبان نظام خواهند ماند.

وی بیان کرد: اگر چه در زمینه‌های اقتصادی با مشکل مواجه شده‌ایم اما در زمینه‌های دیگر همچون ابزار دفاعی و علوم پزشکی بسیار پیشرفت کرده‌ایم و قطعا مردم این نظام، انقلاب و حاکمیت را جدا از برخی مسئولین بی‌شخصیت و بی‌فرهنگ که مایه اذیت شده‌‎اند، می‌دانند.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: اینکه از نظر اقتصادی در فشار و سختی قرار گرفته‌ایم باعث نخواهد شد نظام، رهبر و مقدسات را تنها بگذاریم چراکه ما اهل کوفه نیستیم.

اسلامی بیان کرد: حدود 40 سال است که دشمنان ما را تحریم می‌کنند اما بدانند که این تحریم‌ها هیچ تاثیری ندارد و ملت ایران در سختی‌ها، جوهره استعداد‌های خود را به خوبی نشان می‌دهند چراکه طلای سرخ ابتدا رنگ تیره دارد و زمانی که در کوره گذاشته می‌شود و چکش می‌خورد، سرخی خود را نشان می‌دهد و صیقل پیدا می‌کند.

این مقام مسئول در پایان گفت: حالا که منبر و اجتماعات جمعه و جماعت وجود ندارد رسانه‌ها باید از این پنجره برای روشنگری مردم استفاده کنند تا بتوانند آگاه سازی مردم برای حضور گسترده در انتخابات را رقم بزنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1732903
ارسال نظر
نظرات