شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:11 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1732906
در بیانیه‌ای؛

ارتش شهادت دانش‌آموزان بی‌گناه افغانستانی را تسلیت گفت

ارتش شهادت دانش‌آموزان بی‌گناه افغانستانی را تسلیت گفت
روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی، شهادت و مجروح شدن ده ها دانش آموز بی گناه و جمعی از مردم در پی وقوع انفجار تروریستی در کابل را به ملت و دولت افغانستان تسلیت گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی، شهادت و مجروح شدن ده ها دانش آموز بی گناه و جمعی از مردم در پی وقوع انفجار تروریستی در کابل را به ملت و دولت افغانستان تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است؛


بسم الله الرحمن الرحیم
عملیات تروریستی در کابل که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از مردم بی پناه به ویژه دانش آموزان دختر مدرسه سیدالشهدا شد بسیار تاسف بار و غم انگیز است. این اقدام تروریستی نشان از پستی، ذلت و  ددمنشی کسانی دارد که جاهلانه بر طبل خشونت و تحریف می کوبند و چهره نورانی اسلام را مشوه و تیره می نمایانند.

این جنایت فجیع از یک سو نشانگر  جهل و تفرقه داخلی و از سوی دیگر اشغال و خیانت بازیگران خارجی است که پس از  ۲۰ سال حضور در افغانستان با ادعای مبارزه با تروریسم این گونه قلوب انسان های آزادی‌خواه را به درد می آورد.

درس بزرگ این اقدام ضد انسانی برای تمامی ملل مسلمان و آزاده، درس اتحاد و مقاومت در برابر اشغالگران و اتکای به ظرفیت های داخلی برای تامین امنیت است. 

ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تسلیت به دولت و  ملت کشور دوست و برادر افغانستان، این اقدام ددمنشانه تروریستی را محکوم می نماید و   برای هر نوع کمک رسانی در جهت کاهش آثار این جنایت و الام بازماندگان اعلام آمادگی می نماید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732906
ارسال نظر
نظرات