شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:51 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1732909

اخراج دیپلمات‌‌های آمریکایی از اسرائیل

اخراج دیپلمات‌‌های آمریکایی از اسرائیل
جاسوس یهودی اهل آمریکا گفت که اگر آمریکا به کنسولگری خود در بیت‌المقدس بازگردد، رژیم صهیونیستی باید تمام دیپلمات‌های آمریکایی که در آنجا فعالیت می کنند را اخراج کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ به نقل از روزنامه صهیونیستی جروزالم پست: "جاناتان پولار" جاسوس یهودی اهل آمریکا در جشن روز بیت المقدس یشیوا مرکاز هاراو گفت که اگر آمریکا به کنسولگری خود در بیت المقدس بازگردد، رژیم صهیونیستی باید تمام دیپلمات های آمریکایی که در آنجا فعالیت می کنند را اخراج کند.

وی افزود: "هیچ دیپلمات آمریکایی نباید اجازه کار کردن در آنجا را ندارد. آنها باید به عنوان افراد غیر قابل قبول اعلام شوند و از آنها خواسته شود که اسرائیل را ترک کنند."

پولارد به دلیل جاسوسی در آمریکا برای رژیم صهیونیستی به مدت 30 سال در زندان بود.

وی با تهدید دشمنان مسلح پنهان و همچنین دشمنان در وزارت امور خارجه آمریکا و سازمان ملل متحد، گفت که رژیم صهیونیستی باید سازمان ملل که نسبت به کنست (پارلمان این رژیم) نفرت دارد را ترک کند. حضور ما در آنجا توهین به نیاکان ما که برای این منطقه جنگیدند و کشته شدند، است.

پولارد همچنین پیشنهاد داد که فلسطینی ها به ایرلند که گفته مردم فلسطین را دوست دارد، اخراج شوند. وی در مورد افسانه حل اختلافات بین دو طرف (فلسطین و اسرائیل) هشدار داد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732909
ارسال نظر
نظرات