شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:34 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1732926
در پی عدم رفع نواقص ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک؛

سازمان لیگ باشگاه آلومینیوم را تهدید به سلب میزبانی کرد

سازمان لیگ باشگاه آلومینیوم را تهدید به سلب میزبانی کرد
سازمان لیگ فوتبال ایران با ارسال نامه ای به باشگاه آلومینیوم اراک این تیم را در صورت عدم رفع نواقص ورزشگاه امام خمینی(ره) تهدید به سلب میزبانی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سازمان لیگ فوتبال ایران ۲۰ اردیبهشت ماه با ارسال نامه‌ای به باشگاه آلومینیوم اراک، ضمن تذکر مجدد در رابطه با عدم رفع نواقص ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک این باشگاه را تهدید به سلب میزبانی کرد.

در ابتدای مسابقات فصل جاری لیگ برتر و با توجه به صعود آلومینیوم اراک به این رقابت ها سازمان لیگ ۲۷ مورد از الزامات برگزاری مسابقات در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک را به باشگاه و متولیان این مجموعه ورزشی ابلاغ کرد که البته این موارد به دلایلی از جمله شرایط کرونایی و عدم حضور تماشاگران و همچنین کش و قوس هایی بین اداره کل ورزش و جوانان و باشگاه آلومینیوم به خصوص در حوزه اعتبارات برطرف نشد.

حال سازمان لیگ در نامه اخیر خود به باشگاه آلومینیوم به دو مورد از این الزامات به صورت ویژه اشاره کرده است، کیفیت نور و چمن ورزشگاه امام خمینی اراک از جمله مهم ترین موضوعاتی هستند که سازمان لیگ خواستار رفع هرچه سریعتر نواقص موجود در این بخش ها شده است.

همچنین در این نامه لزوم ارائه مستندات قرارداد بهره برداری از ورزشگاه توسط باشگاه آلومینیوم مورد تأکید است که البته در این خصوص یک از معضلات اصلی اجاره داده شدن ورزشگاه توسط اداره کل ورزش و جوانان به هیئت دو و میدانی است که با توجه به بیانیه هفته گذشته باشگاه آلومینیوم این مجموعه نمی تواند با مستأجر ورزشگاه یعنی هیئت دو و میدانی عقد قرارداد نماید چراکه به منظور صدور مجوز حرفه‌اى می‌بایست قرار داد با مالک یعنى اداره ورزش و جوانان منعقد شود.

باشگاه آلومینوم در این بیانیه می افزاید: متاسفانه بیش از شش ماه است که متولیان امر ورزش استان زیر بار نمی‌روند و بهانه‌هاى بنى اسراییلى می‌آورند که جاى بسى تعجب و نگرانی دارد.

گفتنی است اواخر فروردین ماه سال جاری نیز طی دیدار کریمی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان با رئیس سازمان برنامه و بودجه وضعیت کنونی و مشکلات و کمبودهای موجود در استادیوم امام خمینی (ره) اراک تشریح شد و دستور تخصیص اعتبار به مبلغ چهل میلیارد ریال جهت بهسازی و رفع کمبودهای این استادیوم به‌عنوان ورزشگاه اصلی استان مرکزی برای برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال به‌ویژه تیم آلومینیم اراک از سوی نوبخت صادر شد.

حال باید باید دید با توجه به تهدید باشگاه آلومنیوم به سلب میزبانی در صورت برطرف نشدن نواقص ورزشگاه، نتیجه ی اقدامات مسئولین این باشگاه و همچنین اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی به عنوان مالک و متولی این مجموعه ورزشی چه خواهد بود هر چند مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی عضو هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک نیز هست.

هفته گذشته نیز بدهی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی به یکی از شرکت‌های طرف قرارداد اجرای پروژه نور ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک باعث شد تا شرکت مذکور در ازای طلب خود قصد بازکردن پروژکتورهای تنها استادیوم میزبان مسابقات خانگی تیم فوتبال آلومینوم را داشته باشد که البته این موضوع بعد از خبرساز شدن و ایجاد حواشی انجام نگرفت.

بیشتر بخوانید:

بهسازی ورزشگاه امام خمینی(ره) برای میزبانی در لیگ برتر نیازمند ۵میلیارد تومان اعتبار است

عدم رفع نواقص ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک و احتمال عدم میزبانی از تماشاگران

نواقص ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک رفع نشده است

تأمین اعتبار بهسازی ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک

سایه تاریک بی کفایتی بر سر ورزش استان مرکزی/ استادیوم امام خمینی(ره) اراک در آستانه خاموشی قرار گفت!

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1732926
ارسال نظر
نظرات