شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:49 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1732931
در گفت و گو با یک کارشناس مذهبی عنوان شد؛

حضورحداکثری در انتخابات برهم زننده معادلات دشمنان/حیات ما در عدم وابستگی به دشمنان است

حضورحداکثری در انتخابات برهم زننده معادلات دشمنان/حیات ما در عدم وابستگی به دشمنان است
حجت الاسلام علیرضا اصغری حسامیه گفت: مشارکت در انتخاب مهمترین مدیر اجرایی کشور نشانه ملی گرایی و وطن دوستی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام علیرضا اصغری حسامیه کارشناس مذهبی در گفت و گو با عصرهامون، بیان کرد: هنگامی که فردی از اعضای جامعه به عنوان کارگزار انتخاب می شود عقل حکم می کند که انسان در این امر دخیل شود از نظر ملی نیز افراد به دلیل علاقمندی به کشور فراتر از قوم، مذهب، قبیله و دین و غیره باید برای تعالی وطن گام بردارند.

وی افزود: مشارکت در انتخاب مهمترین مدیر اجرایی کشور نشانه ملی گرایی و وطن دوستی است، افراد باید با حضور در انتخابات فردی را انتخاب کنند که در مسیر آبادانی کشورگام برمی دارد چراکه همه موظفیم برای تقویت حکومت اسلامی تلاش و کسی را انتخاب کنیم که برای تحقق شعار اسلام و انقلاب کوشا باشد.

وی خاطرنشان کرد: اگر جامعه یکدست باشد مردم باید کسی را انتخاب کنند که برای تحقق شعارهای انقلاب مفیدتر است اما از آنجاییکه توافق بر سر این الویت ها آسان نیست بنابراین تمام افرادیکه دغدغه آبادانی و پیشرفت کشور را دارند باید در انتخابات شرکت کنند و کسی را روی کار بیاورند که ایران را آباد و از فساد و فقر و اختلاس جلوگیری کند و به دنبال آبادانی و عزتمندی کشور باشد.

اصغری حسامیه تاکید کرد: کشورهای جهان سه دسته هستند گروهی موافق و دوست جمهوری اسلامی هستند و برگزاری انتخابات باشکوه در کشور ما سبب خوشحالی و عزت آنان نیز می شود چراکه حضور حداکثری مردم در این رویداد مهم سبب افزایش اقتدار و وجهه بین المللی کشور است.

وی اذعان کرد: دشمنان نیز انتخابات کشور ما را رصد و آرزو می کنند این رویداد مهم با استقبال کمی مواجه شود تا انقلاب را بی پشتوانه جلوه دهند چرا که حضورحداکثری مردم در انتخابات معادلات آنان را بر هم می ریزد و گروهی نیزنه به دنبال دوستی و نه دشمنی با ایران اسلامی هستند و حضور پرشور در انتخابات می تواند آنان را تحت تاثیر قرار داده و به جمع دوستان ما بپیوندند.

وی گفت: مردم ما با حضور در انتخابات اثبات خواهند کرد که حیات ما در عدم وابستگی به دشمنان است و آنها جز ذلت و بردگی چیزی برای سایر کشورها نداشتند و سرنوشت صدام و قذافی عاقبت دست دوستی با استکبار است اما کشور ما هیچ وابستگی به آنها ندارد و روز به روز عزتمندتر می شود.

اصغری حسامیه ادامه داد: بهترین کار در مقابل سم پراکنی رسانه های معاند، بی اعتنایی به آنان است و یا برخلاف دیدگاه و تجویز آنان عمل کنیم اصل مشارکت و رای آگاهانه و روشنگری در فضای مجازی و حقیقی، موضوع مهمی است که اقدامات آنان را خنثی می کند.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732931
ارسال نظر
نظرات