شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:54 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1732967
در گفتگو با ۲ تن از ائمه جمعه استان کرمان مطرح شد؛

دولتی پاک دست می تواند مشکلات کشور را برطرف کند/ مسائل امروز به دلیل ضعف مدیریت است

دولتی پاک دست می تواند مشکلات کشور را برطرف کند/ مسائل امروز به دلیل ضعف مدیریت است
دو تن از ائمه جمعه استان کرمان تأکید کردند: ما ملتی توانمند و ارزشمند داریم؛ بنابراین دولتی می خواهیم که با صداقت و پاکی بتواند، مشکلات مردم را حل کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین امین رضوانی در گفتگو با راه آرمان؛ با تأکید بر اینکه برگزاری و حضور در انتخابات ها در نظام جمهوری اسلامی به عنوان تأیید این نظام است، گفت: ملت ایران اسلامی همواره ثابت کرده اند که پای این انقلاب و نظام هستند و خواهند بود.

امام جمعه شهرستان منوجان با اشاره به گذشته بیش از چهل سال از پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی ابراز کرد: امروز بزرگترین مشکلی که دشمنان بر آن پافشاری می کنند، مسائل اقتصادی است و آنان گمان می کنند که می توانند با این موضوع، ملت ایران را از پای در آوردند، اما کور خوانده اند.

وی با بیان اینکه بنا به گفته مقام معظم رهبری، یک دولت انقلابی، با افرادی جهادی و پر تلاش می تواند مشکلات را با همراهی مردم پشت سر بگذارد، ابراز کرد: پاک دستی از مهمترین ویژگی های دولتی است که مردم می توانند به آن اعتماد کنند.

حجت الاسلام و المسلمین رضوانی با تأکید بر اینکه ما ملتی توانمند و ارزشمند داریم، خاطر نشان کرد: بنابراین دولتی می خواهیم که با صداقت و پاکی بتواند، مشکلات مردم را حل کند.

مشکلات امروز به دلیل ضعف مدیریت است

حجت الاسلام و المسلمین عباس گروهی در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص شاخصه های انتخاب اصلح و درست گفت: یکی از شاخصه ها بنا به فرموده رهبر فرزانه انقلاب مدیریت و کفایت است که متأسفانه بیشتر مشکلات امروز و به ویژه مسائل اقتصادی کشور به دلیل ضعف مدیریت است.

امام جمعه شهرستان رودبار جنوب ادامه داد: عدالت خواه و ضد فساد بودن، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، با ایمان، معتقد به جوانان، مردمی، امیدوار و معتقد به توانمندی های داخلی از دیگر شاخصه های انتخاب اصلح است که توسط رهبر حکیم انقلاب تبیین شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم در انتخابات ۱۴۰۰، مردم با حضور پر شور و حداکثری در پای صندوق های رأی حاضر شوند و شاهد انتخاب یک رئیس جمهور متعهد و متخصص و در نهایت تشکیل دولت جوان و حزب الهی باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732967
ارسال نظر
نظرات