شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:03 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1732980
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان:

ادامه پیشرفت ما مرگ تدریجی دشمن را رقم خواهد زد/ دشمن با اسلام سکولار کاری ندارد

ادامه پیشرفت ما مرگ تدریجی دشمن را رقم خواهد زد/ دشمن با اسلام سکولار کاری ندارد
جفرنژاد گفت: ما باید با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری و با جدی گرفتن جنگ شناختی و تحریف وارد جهاد تبیین شویم تا اینکه بتوانیم دل ها را متوجه حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای کنیم که نتیجه آن تشکیل دولت اسلامی و مقدمه ای بر تمدن بزرگ اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، حجت الاسلام علی جعفر نژاد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان با حضور در برنامه زنده ای که از شبکه اجتماعی روبیکا بخش شد با آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران در شب های پایانی ماه مبارک رمضان و با اشاره به سر فصل های دشمن شناسی اظهار داشت: با به کار بردن این سر فصل ها به عنوان پایه و اساس در مقابل دشمن چه در زمان جنگ و چه در زمان صلح باید از آنها استفاده کرد تا همیشه در مقابل دشمن پیروز باشیم.

وی با اشاره به 5 سر فصل دشمن شناسی افزود: ما باید بپذیریم که جبهه استکبار در مقابل جبهه  حق با صف بستن جبهه بندی را آغاز کرده است و این مسئله از اول تاریخ تا به امروز نیز وجود داشته است چرا که انسانها در میدان مبارزه رشد خواهند کرد و وجود این دو جبهه ضروری و اجتناب ناپذیر خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه عنوان داشت: دشمنی سران استکبار با انقلاب اسلامی صرفا گستره جعرافیایی و منافع نیست بلکه دشمنی بر حاکمیت خدا و شیطان است.

حجت الاسلام جعفر نژاد گفت: دشمن با چشم پوشی ما در هر مسئله ای سراغ مسائل دیگر میرود و با ادامه این روند در پی رسیدن به اهداف خود یعنی دست برداشتن ما از دین است که این آرزو را همواره به گور خواهد برد.

دشمن با اسلام سکولار کاری ندارد

وی با بیان اینکه بسیاری از کشور های جهان، اسلامی هستند گفت:  دشمن با آنان کاری ندارد و دشمنی آنها فقط با اسلام ناب است و از آنجایی که از همان روز اول این انقلاب را اسلام ناب یافتند دشمنی خود را با اسلام شروع کردند.

جعفر نژاد با اشاره به انواع دشمن شناسی اظهار داشت: ترور، حذف فیزیکی، ارائه دین بدلی و تدلیس و تغییر ذائقه در مسوولین همگی از راهکارهای دشمن برای نابودی اسلام ناب است که ما باید با هوشیاری کامل با آن برخورد کنیم چرا که دشمنی استکبار با انقلاب اسلامی با گذشت زمان هم جدی تر و هم شفاف تر از هر وقتی خود را نشان میدهد.

ادامه پیشرفت ما مرگ تدریجی دشمن را رقم خواهد زد

وی در ادامه با اشاره به تعریف جنگ شناختی افزود: دشمن می خواهد با به کار بردن یک سری ابزار مانند جنگ روانی و رسانه ای و با دنبال کردن یک هدف ذهنها را نسبت به انقلاب تغییر دهد و با تکرار یک سری مطالب باطل نگرش افراد را نسبت به قضایایی که آنها مد نظر دارند تغییر دهد.

جعفر نژاد در ادامه  با اشاره به چند نمونه از تحریفات دشمنان این انقلاب  و فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: در مقابل این جنگ شناختی جهاد تبیین لازم است و ما باید با نشان دادن درستی قضایایی که آنها خلافش را مطرح کرده اند بکوشیم تا جامعه هم از آن تغییر نگرش نجات پیدا کند.

وی در ادامه گفت: آمریکای ها در طول سالیان سال استراتژی های متفاوت و مختلفی را برای این انقلاب و این ملت که آنها را به زانو در آورده اند  به کار برده است که یکی از آنها استراتژی آزاکس 2 و یا استراتژی چوماق و هویج و یا استراتژی آنفولانزای نیویورکی که با استفاده از آن میخواهند اذهان را تحریف و به بی راهه بکشند.

خدشه دار کردن غرور ملی ایرانیان هدف دشمن است

جعفر نژاد افزود: دشمن میخواهد در جنگ شناختی روی داشته ها و موفقیتها و دستاوردهای خوب ما سر پوش بگذارد و اعتماد به نفس ما را متزلزل نماید، این در حالی است که ما موفقیت های زیادی در زمینه های نانو،ساخت موشک و هسته ای داریم که در تمام جهان حرف اول را میزند.

وی گفت:  دشمن باید بداند که حاج قاسم سلیمانی،شهیدان تهرانی مقدم و احمدی روشن و پاسدار تازه نفس همگی از دستاورد های این انقلاب هستند که دشمن در برابر آنان به زانو نشسته است  وهمه اینان از افتخارات ملی ما ایرانیان است.

نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان در پایان عنوان داشت: ما باید با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری و با جدی گرفتن جنگ شناختی و تحریف وارد جهاد تبیین شویم تا اینکه بتوانیم دل ها را متوجه حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای  کنیم  که نتیجه آن تشکیل دولت اسلامی و مقدمه ای بر تمدن بزرگ اسلامی است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732980
ارسال نظر
نظرات