شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:12 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1733009
معاون اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان:

۷۵ کیلومتر باند دوم در ۳ محور مواصلاتی سیستان و بلوچستان در حال اجراست

۷۵ کیلومتر باند دوم در ۳ محور مواصلاتی سیستان و بلوچستان در حال اجراست
مهدی پارسی گفت: علاوه بر انجام عملیات اجرایی در برخی از قطعات بزرگراه زابل به زاهدان، ۷۵ کیلومتر باند دوم در سه محور مواصلاتی شمال استان در حال اجراست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی پارسی، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: علاوه بر انجام عملیات اجرایی در برخی از قطعات بزرگراه زابل به زاهدان در محورهای دیگر هم پیمانکاران در حال فعالیت هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر باند دوم زاهدان بیرجند فعال است و پارسال 10 کیلومتر از آن به بهره برداری رسید، امسال هم قرارداد 34 کیلومتر در دست اجرا داریم و پیمانکار فعال است.

این مقام مسئول تصریح کرد: پارسال 24 کیلومتر از محور زاهدان بم به بهره برداری رسید و امسال هم 22 کیلومتر قرارداد داریم که پیمانکار فعال است و امید است بتوانیم آن را هم به سرانجام برسانیم.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان بیان کرد: برای باند دوم محور زاهدان خاش هم 19 کیلومتر برنامه اجرایی امسال است و قرار است باند دوم کمربندی زاهدان هم امسال یکی از قطعات آن امسال آغاز شود.

شایان ذکر است؛ سال گذشته ۵۰ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی با اعتبار ۲۶۰ میلیارد تومان و با حضور وزیر راه و شهرسازی در سیستان و بلوچستان افتتاح و همزمان با حضور وزیر ساخت بیش از ۴۰ کیلومتر باند دوم بزرگراه با اعتبار ۳۵۰ میلیارد تومان در محورهای زاهدان زابل و زاهدان بیرجند آغاز شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1733009
ارسال نظر
نظرات