شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:36 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1733020
امام جمعه شهرستان صحنه:

برگزاری انتخابات در هر دوره‌ای، تیری به سمت دشمن است

برگزاری انتخابات در هر دوره‌ای، تیری به سمت دشمن است
حجت الاسلام محمدرضا خاص امیری گفت: برگزاری انتخابات در هر دوره‌ای، تیری به سمت دشمن است و دشمن که با تمام امکانات سعی دارد که مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین و ناامید کند در هر دوره از انتخابات با مشارکت حداکثری مردم، ضایع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمدرضا خاص امیری در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز، ضمن تاکید بر اهمیت حضور پرشور مردم در انتخابات عنوان کرد: بر این اساس مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات علاوه بر حفظ و استحکام پایه‌های نظام، می‌توانند در برداشتن گام های موثر برای پیشرفت کشور سهیم باشند.

امام جمعه شهرستان صحنه با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب درباره اهمیت انتخاب افراد در انتخابات افزود: بنا به فرموده ایشان مردم باید در انتخاب افراد خیلی دقت کنند و نباید فریب وعده‌های فریبنده یک عده را بخورند.

حجت الاسلام خاص امیری تاکید کرد: همانطور که مردم در بیشتر مسائل به این بلوغ رسیدند که کارها را به افراد خبره بسپارند باید در فضای انتخابات با پرهیز از جو زدگی مراقب باشند که دستخوش تبلیغات برخی افراد و یا جناح ها، گروه ها و احزاب برای گرایش به سمت گزینه مدنظر آنها قرار نگیرند و خودشان با بررسی و پرس و جو انتخابی اصلح داشته باشند.

وی گفت: برگزاری انتخابات در هر دوره‌ای، تیری به سمت دشمن است و دشمن که با تمام امکانات سعی دارد که مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین و ناامید کند در هر دوره از انتخابات با مشارکت حداکثری مردم ضایع می‌شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1733020
ارسال نظر
نظرات