شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1733045
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی:

فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در شرایط کرونایی نباید تعطیل شود

فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در شرایط کرونایی نباید تعطیل شود
اکرمی گفت: هیچ فعالیت فرهنگی و اجتماعی در شرایط کرونایی نباید تعطیل شود بلکه باید مطابق با شرایط انجام شوند و همه دستگاه ها باید در این خصوص برنامه داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ بهروز اکرمی معاون سیاسی استانداری مرکزی امروز در کارگروه اجتماعی استان مرکزی گفت: کسب رتبه اول کارگروه امور اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان وخانواده استان مرکزی در کشور محصول عملکرد دستگاه ها و مشارکت های همه جانبه است و امیدواریم با برنامه ریزی های صحیح و نو در سال جاری این جایگاه حفظ شود.

اکرمی اظهار کرد: فعال بودن کلیه اعضای کارگروه در مسائل و رخدادهای موجود یک ضرورت است چراکه علاوه بر ایجاد انگیزه در سایر اعضاء موجب پویایی و نشاط مسائل فرهنگی و اجتماعی خواهد شد.

وی ادامه داد: فعالیت های فرهنگی و اجتماعی روند نتیجه دادن آن بسیار طولانی است و نیاز به صبر و حوصله فراوان دارد چراکه ممکن است اقدامات امروز سال ها بعد نتیجه آن مشخص شود و لذا متولیان مسائل فرهنگی و اجتماعی باید صبر و حوصله داشته باشند.

معاون سیاسی استانداری مرکزی بیان کرد: انتظار اثربخشی کوتاه‌مدت و عجله در نتیجه دادن کارهای فرهنگی و اجتماعی یک آفت محسوب می شود و متولیان فرهنگ باید به دنبال اقدامات صحیح و اثر بخش باشند.

اکرمی بیان کرد: متاسفانه در طی ۱۴ ماه گذشته ویروس منحوس کرونا کلیه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و در کل امورات جامعه را درگیر خود کرده که نیاز است فعالیت ها و خصوصا درحوزه فرهنگی و اجتماعی باز تعریف شوند.

وی با اشاره به اینکه نشاط اجتماعی مهمترین اولویت کارگروه باید باشد افزود: همه دستگاه ها برنامه های نشاط اجتماعی را مطابق با شرایط کرونایی تهیه و تدوین کنند.

معاون سیاسی استانداری مرکزی گفت: هیچ کار فرهنگی و اجتماعی در شرایط کرونایی نباید تعطیل شود بلکه باید مطابق با شرایط انجام شوند و همه دستگاه ها باید در این خصوص برنامه داشته باشند.

اکرمی بیان کرد: رضایت شغلی افراد و اقشار مختلف جامعه و به ویژه شغل های حساس از اهمیت ویژه ای برخوردار است چراکه بازدهی و نتایج فعالیت های شغلی منوط به رضایت شغلی خدمات دهنده گان است.

وی ادامه داد: مهمترین خواسته مردم از خدمات دهنگان در دستگاه های مختلف حفظ انسانیت و کرامت افراد است که باید در رفتارها حفظ شود و البته این مسئله شاخصه های زیادی دارد که یکی از آنها آموزش صحیح است.

معاون سیاسی استانداری مرکزی گفت: امروز جای خالی آموزش برای خدمات دهندگان دستگاه ها به وضوح دیده می شود چراکه هر دستگاه خدمت رسان یک مخاطب خاص دارد و باید بسته به نوع خدمات آموزش های لازم ارائه شود تا فرد خدمات گیرنده احساس نارضایتی نکند.

اکرمی ادامه داد:یکی از مشکلاتی که امروز در دستگاه های اجرائی و خدمات رسان به وضوح دیده می شود نحوه ارائه خدمات به مخاطبین است و آموزش رکن اصلی این کار است که در شرایط کرونایی بیشتر برای کارمندان، معلمان و کادر درمان احساس می شود.

وی افزود: نیازاست کلیه ظرفیت های استانی برای آموزش های لازم به دستگاه هایی که خدمات ارائه می دهند پای کار بیاید تا روند صحیح ارائه خدمت به خوبی انجام شود.

معاون سیاسی استانداری مرکزی گفت: یکی از مسایلی که از اهمیت ویژه برخوردار است برنامه ریزی برای تربیت و پرورش دانش آموزان است که در حوزه های تربیتی، مذهبی، ورزشی و سایر فعالیت ها باید مطابق با شرایط کرونا تعریف شوند.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه های متولی امر تربیت و پرورش دانش آموزان ، جوانان و نوجوانان باید  برنامه داشته باشند و در این خصوص رتبه بندی شوند و به دستگاه های غیر فعال تذکر داده شود.

انتهای پیام/

 
https://www.dana.ir/1733045
ارسال نظر
نظرات