شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:14 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1733050
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:

توانایی پاسخ به هرگونه تهدید دشمنان را در بالاترین سطح داریم

توانایی پاسخ به هرگونه تهدید دشمنان را در بالاترین سطح داریم
سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد گفت: امروز در همه زمینه‌ها در لبه فناوری روز دنیا قرار داریم و این توانمندی‌ها ما را در پاسخ به هرگونه تهدید از سوی دشمنان در بالاترین سطح آمادگی قرار داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از مرکز آموزش درجه‌داری حضرت علی اکبر (ع) در جمع هنرآموزان و کارکنان وظیفه این یگان، ضمن تقدیر از زحمات امیر شهید جلیلوند فرمانده سابق این مرکز آموزشی، به بیان نقش بی‌بدیل پدافند هوایی ارتش در دوران دفاع مقدس، نقش کلیدی این نیرو در عملیات‌های مختلف همچون والفجر ۸ را تشریح کرد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: پدافند هوایی در جنگ تحمیلی در ساقط کردن جنگنده‌های بعثی موفق عمل کرد و در این زمینه شهدای فراوانی تقدیم این خاک مقدس و اسلام عزیز شد.

صباحی‌فرد تصریح کرد: رزمندگان امروز همچون شهید جلیلوند پا جای پای همان دلاورمردان دفاع مقدس گذاشته و همان راه مقدس را ادامه می‌دهند.

وی به پیشرفت‌های پدافند هوایی در بخش‌های مختلف راداری، موشکی و فنآوری ارتباطات اشاره کرد و ادامه داد: به حمد الهی و با تلاش کارکنان متعهد و انقلابی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، این نیرو در زمینه تجهیزات دفاعی و راداری و فراهم کردن بسترهای مختلف ارتباطی به خود کفایی کامل رسیده است و در همه زمینه‌ها در لبه فناوری روز دنیا قرار دارد و این توانمندی‌ها ما را در پاسخ به هر گونه تهدید از سوی دشمنان در بالاترین سطح آمادگی قرار داده است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مرکز آموزش درجه‌داری حضرت علی اکبر (ع) اراک، مرکز پایش تصویری این مرکز را افتتاح و از اقدامات صورت گرفته ابراز رضایت کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1733050
ارسال نظر
نظرات