شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:37 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1733058
امام جمعه سنندج:

سفر رهبر معظم انقلاب به کردستان دریچه ای نو در مسیر شکوفایی این منطقه گشود

سفر رهبر معظم انقلاب به کردستان دریچه ای نو در مسیر شکوفایی این منطقه گشود
ماموستا فایق رستمی امام جمعه سنندج گفت: رهبر معظم انقلاب در سفر تاریخیشان به کردستان در سال ۸۸ موجب تغییر نگاه های امنیتی به منطقه و شکوفایی بخش های مختلف اقتصادی و اداری این استان شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا فایق رستمی در گفت و گو با خبرنگار کُردتودی، اظهار کرد: سال ۸۸ نقطه عطفی در تاریخ کردستان محسوب می شود و مردم این دیار از بزرگترین شخصیت دینی و سیاسی عصر حاضر میزبانی کردند.

وی افزود: آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) با رهبری عالمانه خویش موجب عزت مسلمانان جهان شده و سخنان و مواضع ایشان در خصوص هر موضوعی مورد توجه جهانیان است.

امام جمعه سنندج تصریح کرد: حضور این شخصیت والا در کردستان و اقامت هشت روزه ایشان به جهانیان نشان داد که کردستان یکی از نقاط ویژه در ایران اسلامی است که مورد توجه خاص رهبر و دیگر مسئولان ارشاد این نظام است.

ماموستا رستمی افزود: از برکات چندین هزار میلیارد تومانی این سفر پرخیر و برکت در حوزه های عمرانی و اقتصادی تا تقویت روحیه اعتماد به نفس مسئولان و نخبگان کردستانی همگی نمادی عینی از حضور رهبر جلیل القدر جمهوری اسلامی در کردستان است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: باید همواره سالگرد این سفر تاریخی گرامی داشته شود تا آیندگان بدانند که شخص ارشد نظام جمهوری اسلامی ایران هشت روز در استان مرزی کردستان اقامت کردند و با اقشار مختلف مردم این خطه دیدار کردند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1733058
ارسال نظر
نظرات