شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1733078
آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در بازار؛

دلار ۲۲ هزار تومانی شد؛ سکه در ۱۰ میلیون تومان ایستاد+ قیمت‌ها

دلار ۲۲ هزار تومانی شد؛ سکه در ۱۰ میلیون تومان ایستاد+ قیمت‌ها
قیمت سکه و طلا و ارز در دومین روز پیاپی با افزایش مواجه شد به طوری که دلار دوباره به کانال ۲۲ هزار تومان صعود کرد و سکه طرح جدید در مرز کانال ۱۰ میلیون خرید و فروش می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  قیمت انواع سکه، طلا و ارز امروز هم در ادامه افزایشی بودن روز قبل با رشد مواجه شد، به طوری دلار در بازار ارز از ۲۲ هزار تومان گذشت و سکه حتی به  بالای ۱۰ میلیون تومان رفت اما  در لحظه نگارش این خبر از رشد قیمت آن کاسته شد. 

هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز با ۱۴۹ هزار تومان افزایش نسبت روز قبل هم‌اکنون ۹ میلیون و ۹۹۸ هزار تومان است.

سکه طرح قدیم با ۱۰۳ هزار تومان رشد، ۹ میلیون و ۸۰۲ هزار تومان معامله شد.

نیم‌سکه در جریان معاملات روز جاری ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت داشت و ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش رسید، ربع‌سکه نیز با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی با ۱۰۰ هزار تومان رشد دو میلیون و ۱۵۰ هزار تومان است.
 
هر انس طلا در بازارهای جهانی با ۴۱ سنت کاهش، امروز به قیمت  ۱۸۳۵ دلار و ۷۴ سنت بفروش رفت.
 
قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار امروز در بازار داخلی نسبت به روز گذشته با ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش به ۹۸۴ هزار تومان و هر گرم طلای ۲۴عیار نیز با ۲۰ هزار و ۶۰۰ تومان افزایش به یک‌میلیون و ۳۱۱ هزار تومان رسید.
 
نرخ هر دلار آمریکا امروز در بازار ارز نسبت به روز گذشته با ۷۱۹ تومان رشد به  ۲۲ هزار و ۳۳۲ تومان و هر یورو با ۶۶۸ تومان افزایش حدود ۲۶ هزار و ۱۰۹ تومان فروخته شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1733078
ارسال نظر
نظرات