شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 22:47 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1733080
واکنش رئیس کمیسیون قضائی مجلس به نامه اخیر تاج زاده به رهبر انقلاب

آقای تاجزاده استغفار کنید

آقای تاجزاده استغفار کنید
حجت الاسلام و المسلمین غضنفرآبادی گفت: آقای تاجزاده سکوت کنید و سنگ اندازی نکنید؛ چرا که جنابتان در حد و اندازه ای نیست که رئیس جمهور ملتی با این همه عظمت بشوید؛ بنابراین بنشینید در گوشه ای و استغفار کنید تا خدا از سر تقصیراتتان بگذرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین موسی غضنفرآبادی رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در واکنش به نامه مصطفی تاجزاده یکی از فعالان فتنه ۸۸ خطاب به مقام معظم رهبری متنی به شرح زیر صادر کرد:

در بدو امر نامه تاجزاده را در درجه ای از اهمیت ندیدم که پاسخی بدهم اما با خود فکر کردم که اگر این مهمل گویی ها بی پاسخ گذاشته شود، ممکن است به توهمات فرد افزوده شود و چه بسا دیگران را به توهم و اشتباه بیندازد.

اول آنکه این نامه همانند املای پر از غلطی است که نمی دانم کدام غلط را بگیرم؛ از سوی دیگر بسیار تعجب کردم که شما می خواهید نعوذ بالله کاندیدای ریاست جمهوری بشوید؛ چگونه بدیهات حقوق و سیاست را بلند نیستید؛ حداقل در این نامه شرم می کردید وتعارض گویی نمی کردید.

شما ابتدا باید تکلیف خود را با مردم روشن کنید و بگویید از خیانت ها و جنایت هایی که در فرصت خدمت به مردم، در حق مردم روا داشتید، آیا توبه و جبران کرده اید چطور و چگونه؟

کسی که قانون اساسی و به ویژه اصل ولایت فقیه را قبول ندارد چرا در این نظام کاندیدا شده است؟ آیا هراس و وحشت از رد صلاحیت در او ایجاد شده؟ این مسئله معلوم است و خود از گذشته تلخ و خیانت کار خود نسبت به مردم و آرمان های انقلاب و شهدا آگاه است. اما نمی شود قسمتی از قانون اساسی را قبول داشت و قسمت دیگر آن را قبول نداشت؛ ما هم عقیده داریم که هر چه استناد به قانون اساسی بیشتر مورد اهتمام قرار گیرد می تواند راه های مناسب تری برای برون رفت از مشکلات بی شماری که امروز باعث و بانی آن شما و طیف مربوط به شما است ارائه کرد.

 آیا تا به حال جز شما و همفکرانتان کسی بوده است که به قانون اساسی پشت پا زدند و امروز برای جاه طلبی و تَکرار خیانت با نیرنگ و فریبی دیگر آن را به سینه می چسبانند؟

اینکه که گفته اید که اعتقاد و التزام به امر دو مقوله جدا است، بدیهی و واضح است؛ بله ممکن است هر فردی نسبت به برخی از مواد یک قانون و اصولی از قانون اساسی اعتقاد نداشته باشد؛ اما حق ندارد که به این بهانه آن را زیر پا بگذارد.

 کسی که در چهارچوب قانون زندگی می کند نباید جار بزند که من این قسمت از قانون را قبول ندارم و به مخالفت آن اقدام عملی کند، که شما این کار را کرده اید و اینکه اصلاح قانون اساسی چه زمانی باید انجام بشود در حد و اندازه شما نیست که بخواهید اظهار نظر کنید.

شما گفته اید که همه اصول قانون اساسی در یک اصل است و آن هم در اصل ولایت مطلقه فقیه خلاصه می شود.

 تمام هدف نامه شما که صدر و ذیلی اضافه بر آن آورده اید در همین قسمت خلاصه می شود که باید گفت شما ولایت مطلقه فقیه را به خوبی درک کرده اید و آنچه که در اینجا اشاره کرده اید حرف تنها شما نیست که حرف تمام گرگ صفتانی است که دندان تیز کرده اند تا گلوی این مردم و ملت را پاره کنند و بارها و بارها حمله کرده اند.

 اما این اصل مترقی و الهی در قانون اساسی یعنی اصل ولایت مطلقه فقیه آنها را ناکام گذاشته و سدی در مقابل همه توطئه های آنها بوده است و نمونه بارز آن داعش است که شما و طیف شما که حداقل در برخی از مواضع با آن هم صدا بوده اید.

 شما از اول با وجود رسانه ملی، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و سایر نهادهای زیر نظر نهاد رهبری مشکل داشتید و قدرت دیوانه وار رضا خانی می خواهید که هیچ کس و هیچ چیز جلودار آن نباشد؛ بنابراین توصیه می کنم که اسم کاندیداتوری را بر زبان نیاورید.

جناب تاج زاده مشکلات کشور و راه حل آن بسیار روشن است، اما شما و امثال شما تا به حال با عبور از آرمان های مردم، شهدا،  روحیه خود باروی و اتکا به درون، اگر نگویم خائنانه تمام نگاهتان را به بیرون دوخته اید و باز هم اگر نگوییم خائن، اینقدر ساده لوح بودید که امضا کری و خنده او را تضمین دانستید و بلایی بر سر مردم آورده اید که تا نسل ها فراموش نخواهند کرد.

 این مرده اصلاحات که جلوی روی شما گذاشته اند و شما قول داده اید که زنده اش کنید، با تلاش شما زنده نخواهد شد و هر چه بماند گندش بیشتر در خواهد آمد پس به خود زحمت ندهید.

 تمام نیرنگ ها و فریب های طیف شما اعم از باغ برجام، توسعه سیاسی، شعار دروغین کارگزاران، وعده ۱۰۰ روزه و غیره برای مردم رو شده است و توهین به مکتب حاج قاسم و نامه نگاری به محبوب دل ایران و همه آزادگان جهان مقام معظم رهبری دردی از شما را دوا نمی کند و تنها راهش این است که به خیانت خودتان اعتراف کنید و به مردم بگویید به جای استفاده از قدرت در جهت خدمت به مردم از آن سو استفاده کرده اید.

 شما و طیف شما بگذارید که به جای نیروهای اتو کشیده، لیبرال، عربگرا، ساده لوح  و بعضا خائن؛ نیروهای خاکی، انقلابی، جهادی، مؤمن، دلسوز، مردمی عرصه را به دست بگیرند.

 تنها لطفی که درحق خودتان می توانید انجام دهید این است که در گوشه ای بنشیند، سکوت کنید و سنگ اندازی نکنید؛ چرا که جنابتان در حد و اندازه ای نیست که رئیس جمهور ملتی با این همه عظمت بشوید؛ بنابراین بنشینید در گوشه ای و استغفار کنید تا خدا از سر تقصیراتتان بگذرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1733080
ارسال نظر
نظرات