شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1733100
در ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر نیرو صورت گرفت؛

اجرای طرح بهسازی شبکه توزیع برق در ۲۰روستای استان مرکزی

اجرای طرح بهسازی شبکه توزیع برق در ۲۰روستای استان مرکزی
طرح بهسازی شبکه توزیع برق ۲۰ روستای استان، با اعتبار ۶۰میلیارد ریال در ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر نیرو در روستای باغ شیخ ساوه به صورت نمادین رونمایی و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ طرح بهسازی شبکه توزیع برق ۲۰ روستای استان، امروز با اعتبار ۶۰میلیارد ریال در ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر نیرو در روستای باغ شیخ ساوه به صورت نمادین رونمایی و به بهره‌برداری رسید.

استان مرکزی الگویی  موفق در اجرای طرح های پیک سایی

وزیر نیرو در این آیین گفت: استان مرکزی بزرگترین استان صنعتی کشور است و سال  های گذشته نقش مهمی در پیک سایی در کشور داشته است و می تواند در سال جاری  نیز با اجرای برنامه ها  پیک سایی به بهترین شکل به الگو تبدیل شود.

رضا اردکانیان افزود: امیدوارم در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها با اجرای برنامه های تعیین شده پیک سایی  با شرایط آب و هوایی ویژه امسال، بتوانیم با کمک مردم عزیز بتوانیم مصرف برق را در تابستان مدیریت کنیم.

صنعت برق  زیرساختی و استراتژیک  است

استاندار استان مرکزی با اشاره به اینکه صنعت برق به عنوان صنعتی زیرساختی و استراتژیک، نقش مهمی در پیشرفت و توسعه جوامع امروزی و کشورهای در حال توسعه دارد، اظهار کرد: امروزه بدون حضور انرژی برق نمی‌توان چشم اندازی برای رشد و شکوفایی کشورها متصور بود.

سید علی آقا زاده افزود:امروز شاهد خدمت ارزشمند و مطلوب وزارت نیرو جهت اجرای طرح بهسازی شبکه برق روستاهای کشور هستیم که در فاز اول این طرح ۲۴۰روستا با اعتباری بالغ بر ۱۱۰میلیارد تومان در طرح بهسازی شبکه های توزیع برق در دستور کار قرار گرفته است که امروز ۲۰ روستای استان از خدمات  این طرح بزرگ بهره مند خواهند شد. وی بیان کرد:امسال از لحاظ تامین و توزیع برق در سال سختی با توجه به کاهش بازندگی ها و افزایش قابل توجه مصرف برق هستیم .

انتهای پیام/

 
https://www.dana.ir/1733100
ارسال نظر
نظرات