شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 16:44 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1733134
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس:

اقتصاد مقاومتی، سدی نفوذناپذیر در برابر تکانه‌ها

اقتصاد مقاومتی، سدی نفوذناپذیر در برابر تکانه‌ها
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی سدی نفوذناپذیر در برابر تکانه‌های اقتصادی بوده و زمینه رفع بسیاری از مشکلات موجود را فراهم می‌آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالرضا مصری در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز در ارتباط با مهمترین اولویت‌های اقتصادی دولت سیزدهم، اظهار کرد: درصورتیکه دولت آینده سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را که ۱۰ سال به آن ظلم ‌شده از غربت خارج و اجرایی کند، بسیاری از چالش‌های اقتصادی کشور رفع می‌شوند.

 
وی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب را عامل نجات یافتن از تکانه‌های اقتصادی عنوان کرد و گفت: در مقابل اگر با روی کار آمدن دولت جدید گشایش مختصری صورت گرفته و مجدداً حجم واردات و خریدهای خارجی بالا برود، نمی‌توان به باز کردن گره‌های اقتصادی امیدوار و خوش‌بین بود.
 
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که نباید با اندک اخم دشمن شرایط اقتصادی کشور بدتر شود، خاطرنشان کرد: در مفاد سیاست‌های اقتصاد مقاومتی راهکارها و برنامه‌هایی برای حل مشکلات وجود دارد، همچنان که همه اقتصاددانان اجرای آن را ضامن حل مسائل اقتصادی می‌دانند و در این باره اجماع نظر و عقیده دارند.
 
مصری افزود: دولت در هشت سال گذشته با بی‌اعتنایی به این سرمایه عظیم همه نگاه خود را به بیرون معطوف کرده و آنچه خود داشته‌ایم را از بیگانه طلب کرد که عاقبت دستاورد و عایدی به‌همراه نداشت.
 
وی سیاست‌های دولت را در تضاد با اقتصاد مقاومتی عنوان و اظهار کرد: با رواج ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی زمینه و بستر برای واردات بی‌رویه و بی‌شمار محصولات غیرضروری به کشور فراهم و مهیا شد.
 
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ثبات اقتصادی را در گرو اجرای دقیق و کامل سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: تحقق این مهم در گرو توجه به دو شاخصه مهم حمایت از تولید و به صفر رساندن وابستگی کشور به فروش نفت است.
 
انتهای پیام/*
https://www.dana.ir/1733134
ارسال نظر
نظرات