شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 19:08 منتشر شده در مورخ: 1400/02/21 شناسه خبر: 1733187
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خبر داد

ایجاد ۴۳ پایگاه جمع آوری زکات فطریه در سطح استان کرمان/جمع آوری بیش از ۵ میلیارد تومان زکات فطریه در سال گذشته

ایجاد ۴۳ پایگاه جمع آوری زکات فطریه در سطح استان کرمان/جمع آوری بیش از ۵ میلیارد تومان زکات فطریه در سال گذشته
یحیی صادقی گفت: ۴۳ پایگاه جهت دریافت زکات فطریه در سطح شهر ایجاد شده که این پایگاه ها مجوز خود را از شورای زکات دریافت کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان کرمان ظهر امروز طی نشست خبری در رابطه با زکات فطریه اظهار کرد: هر ساله در ماه مبارک رمضان برنامه های مختلفی توسط خیرین انجام  و توسط کمیته امداد امام (ره) اجرا میشود.

وی با بیان اینکه امسال در طبخ غذا و توزیع سبد معیشتی کارهای خوبی توسط کمیته امداد صورت گرفت، اذعان کرد: بالغ بر ۴۰ هزار سبد معیشتی بین مددجویان توزیع  و تعداد یک میلیون و ۳۲۱ پرس غذای گرم تا پایان ۲۶ اردیبهشت ماه در ۳۷۱ اشپزخانه مهدویت طبخ و بین محرومان استان توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان افزود: امسال زکات توسط مجموعه شورای زکات جمع آوری در همان روز شمارش و صورتجلسه   و بین خیریه ها و مجددجویانی که از قبل شناسایی شده توزیع می شود.

صادقی به روشهای پرداخت جمع آوری زکات اشاره کرد و ادامه داد: کلیه شهروندان می توانند از طریق درگاه #۵*۰۳۴*۸۸۷۷* و یا سایت امدادemdad. ir و اپلیکیشن های ایوا، بله، سنا و سکه و یا به صورت مراجعه حضوری به اداره کل کمیته امداد وجوه خود را واریز کنند.

وی بیان کرد: همچنین ۴۳ پایگاه نیز جهت دریافت زکات فطریه در سطح شهر ایجاد شده که این پایگاه ها مجوز خود را از شورای زکات دریافت کرده اند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با بیان اینکه ۵ و نیم میلیارد ریال زکات فطریه در سال گذشته جمع آوری شد، عنوان کرد: در سال ۹۹ با شرایط کرونایی مشارکت مردم نسبت به سال ۹۸ زیاد بود و امسال هم پیش بینی می کنیم چنین اتفاقی رخ دهد.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1733187
ارسال نظر
نظرات